Здоров'я по Фен-шуй. Практичні рекомендації, щоб бути здоровим! Як бути здоровим по-феншую!
взлом

Фен-шуй - це наука про потоки невидимої оку енергії, яка м'яко рухається по землі, по небесам, розноситься водами річок і вітрами, приносить щастя!

Згідно Фен Шуй, сектор здоровя розташований на сході житла, так що головне - навести порядок саме там.

Також доречно у цих містах ставити акваріуми і фонтани, водні пейзажі, синій і чорний кольори в обробці.

Підсилити сектор можна і особливими символічними предметами, яких немало в арсеналі Фен Шуй.

Згідно традиції, здоров'я і довголіття несуть журавель, олень, персик, сосна і, звичайно, бамбук. 


Практичні рекомендації, щоб бути здоровим!

- Спальня повинна регулярно насичуватися свіжою енергією для забезпечення сприятливого існування мешканців, гарного настрою і життя без хвороб.

- Пийте чай кожен день ( Чай розсіює застійне дихання, живить ци життя, прибирає ци хвороби, знижує тиск, чистить і робить більш тонким розум і волю, уповільнює старіння і т. д. Пийте чай (особливо зелений) кожен день. Для чаювання краще використовувати лікувальну посуд з кераміки. А заваркою можна промивати очі для поліпшення зору).

- Бережіть ноги ( Ноги - це наше друге серце. Вони тримають вагу нашого тіла, проводять ци і кров, мають зв'язки з нашими внутрішніми органами і відіграють важливу роль у людській діяльності. Давня прислів'я говорить: «Холод виходить від ніг», тому що ноги «далеко» від серця і мало забезпечені кров'ю. Необхідно постійно мити ноги гарячою водою, температуру якої ви зможете витримати. Чим гаряче, тим краще. Вранці і перед сном обмивати їх водою 20-25 хвилин. Все це стимулює кровообіг всього тіла і активні зони стоп.

Лікарські рослини з точки зору китайської медицини і мистецтва фен-шуй!

- Дягель допомагає наповнити тіло енергією ци. Дягель допомагає відновити кровотік в мозку після травм голови або інсульту, покращує якість життя при менструальних нездужаннях.

- Женьшень - активізатор енергії ци, лікує від втоми і слабкості. Пом'якшує неприємні відчуття в період менопаузи, допомагає при безсонні та депресії, зміцнює імунну систему, знижує рівень цукру в крові. Протипоказаний гіпертонікам.

- Шизандра лікує від дратівливості та безсоння, усуває «протечку»: мокроту, діарею, рясне нічне потовиділення, часте сечовипускання.

- Солодка - сама вживана в Китаї трава, становить 2/3 традиційних формул китайської медицини. Рекомендована при ангіні, алергії, харчових отруєннях, укусах комах, м'язових спазмах. Але може надавати послаблюючий ефект, провокувати набряки і підвищувати тиск.

- Трутовнік називають «грибом безсмертя». Покращує імунітет, з його допомогою лікують ГРЗ, захворювання печінки, рак, серцеві хвороби. Він також допомагає при запамороченні і знижує рівень цукру в крові.

Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- Міфічний гороскоп;

- Весільний гороскоп;