Феншуй. Історія Феншуя. Що таке Феншуй. Правила Феншуя
взлом

Зародився Феншуй більше 6 тисяч років тому в Китаї, і спочатку існував як метод поховання. Вважалося, що могила предків, організована за певними правилами, сприятливо впливає на життя нащадків.

Прикладом тому служить період правління Мао Дзе Дуна. Є думка, що для того, щоб прийти до влади Мао знайшов майстра Феншуй і той правильно перепоховав його батьків.

Відразу після цього Мао Дзе Дун прийшов до влади і першим ділом стратив майстра. І всіх, хто знав про це похованні. Щоб ніхто не міг пошкодити тій силі, яка його тримає. У комуністичному Китаї Феншуй був оголошений пережитком минулого і заборонений, але для встановлення фінансового панування, в Гонконзі, в 1988 році був побудований банк Китаю, який вважається зразком застосування законів Феншуй при будівництві будинків. Може бути тому Китай встановив свою владу в Гонконзі і отримав острів назад?

У Стародавньому Китаї говорили: «Якщо є гармонія в домі, буде порядок в країні. Якщо є порядок в країні, буде мир на землі ». Для цього потрібно жити в гармонії зі своїм оточенням. А це значить - опинятися в потрібний час у потрібному місці, «перебувати в потоці».

Що таке феншуй?

Слова фен і шуй дослівно переводяться як вітер і вода. Це дві сили природної енергії. Природна енергія - це Ци, що тече через Небо і Землю. Ци пов'язує воєдино все, що є у Всесвіті. Це космічне подих енергії, що живить наш світ. Невдалий дизайн, непродумане розташування предметів і застій енергії можуть створювати перешкоди для всього того, що ви намагаєтеся здійснити, проживаючи або працюючи в цьому місці. Феншуй вчить нас, як врівноважити і гармонізувати Ци з тим, щоб привнести гармонію у своє життя.

Говорячи спрощено, Феншуй - наука про потоки енергії простору. Вони пов'язані з матеріалом, кольором, формою і напрямком. З плином часу, підкоряючись певним тимчасовим циклам, потоки енергії змінюються, викликаючи неминучі зміни і в нашому житті.

Якщо правильно організувати простір в будинку - то енергії вашого життя змінюються. Якщо у вашому житті щось починає йти не так, як треба - можна пересунути меблі, або перемістити якісь предмети - і енергія стане більш рівною. Після цього в житті все приходить в норму. Якщо людина наділена «шостим почуттям» - він може робити це інтуїтивно.

Більш того, не треба бути жадібним - якщо у вашому житті і так все йде добре - то нав'язані зміни в будинку можуть бути навіть шкідливі.

Це давнє мистецтво - жива духовна традиція і відчуває зараз вибух інтересу публіки. Можна звертатися до професіоналів-фахівцям Феншуй за консультацією, а можна розширити свої горизонти самостійно.

Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- Міфічний гороскоп;

- Весільний гороскоп;