Гадання. Ворожіння. Види ворожінь. Як проводити ворожіння. Українське ворожіння
взлом

Практично в кожній культурі будь-якого народу світу існують свої способи і методи пізнавання майбутнього як на короткий період, так і на тривалий.

Всіх людей умовно можна розділити на три групи. У першу групу входять люди, які вірять у ворожіння, в присутність потойбічних сил, в магію взагалі. До другої групи можна віднести людей, які не дуже вірять, але ставляться як до фольклорному розваги.

До третьої групи належать люди, нігілістично відносяться до всякого роду «чудесам».

Слід сказати, що ті люди, які не наділені надприродними здібностями, не можуть повною мірою дізнатися майбутнє, розкрити всі його таємниці.

У Римі та Греції гадання були обумовлені великим впливом практично на всі сфери життя, а самі провісники, жерці і віщуни користувалися великою владою, тому прикладали всі сили, щоб зберегти всі традиції забобонною культури.

Однак після офіційного прийняття християнства всі ознаки язичницького світу, в тому числі і ворожіння, віщування, обряди і пророкування, стали засуджувати державною владою і піддаватися церковним гонінням.

Ворожіння перестало розглядатися як якесь священне явище і перейшло в розряд нечистих і грішних занять.

Після остаточного вступу християнства в силу люди, що захоплюються і всерйоз займаються ворожінням, стали піддаватися постійним гонінням і нападкам з боку діячів політики і християнських священиків. Останні звинувачували їх у диявольських вчинках. Незважаючи на деякі виняткові випадки. Коли ворожіння визнавалися церквою, в іншому вони вважалися непрощенним заняттям.

Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- Міфічний гороскоп;

- Весільний гороскоп;