Ворожіння на нитці. Ворожіння на голці. Як правильно ворожити
взлом

Ворожіння з ниткою

Ворожіння з голкою і ниткою є одним з найпоширеніших видів пророкувань. Немає точної дати виникнення цього виду магічного обряду, який більшою мірою поширений серед циган. У минулі часи для цього незвичайного народу використання різних пророкувань і магії вважалося справою повсякденного життя, засобом до існування, а не чимось надприродним. Не варто забувати той факт, що цигани досить обережно проводять цей ритуал, так як вони вважають, що саме нитка є сполучною ланкою між реальним світом і потойбічними силами.

Для проведення самого процесу ворожіння цигани вважають за краще використовувати нові голки, в які в процесі обряду втягається червону шовкову нитку. Хоча в даний час при цьому обряді дівчата не акцентують свою увагу на кольорі використовуваної нитки. Ворожіння за допомогою голки можна проводити різними способами, наприклад, гадання по голці з колом. В процесі ворожіння можна використовувати картон круглої форми (в даному випадку діаметр може співпадати з діаметром звичайної тарілки).

На цьому колі необхідно написати літери, які можуть бути розташовані як по порядку, так і в хаотичній послідовності. Потім підвішується голка на нитці і задається питання, що цікавить. Але не слід забувати про те, що на самому початку ворожіння необхідно проговорити ряд певних фраз.

Наприклад, «Дух такий-то, відповідай нам на цікавлять нас питання і допоможи нам знайти рішення тих чи інших питань!» І т.п. Вважається також, що перед початком гадання дівчата повинні зняти з себе всі прикраси і розпустити волосся.

Ворожіння з голкою і ниткою може проводитися і за допомогою окружності без літер, розділеної на дві рівні честі. Ці частини можуть символізувати відповіді “так – ні”, “любить – не любить”. У процесі такого ворожіння необхідно чітко формулювати питання, що цікавлять, можливі відповіді на які зображені на окружності.

Але для того, щоб переконатися в правдивості такого способу, для початку бажано задати питання, відповіді на які вже відомі. Якщо відповіді ворожбитів дівчини співпадуть з відповідями, на які вкаже голка з ниткою, ворожіння дійсно є правдивим і можна продовжувати процес і задавати питання, що цікавлять. Читати продовження...

Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- Міфічний гороскоп;

- Весільний гороскоп;