Ворожіння на сон. Як ворожити на сон. Як побачити майбутнього чоловіка у ві сні
взлом

Ворожіння на СОН

Заглянути у своє майбутнє ми можемо під час сну. Так вважали наші пращури, багато сучасних людей також вірять, що сон неодмінно щось означає. Затвердження вельми цікаве, але дуже спірне. Згадаймо хоча б свої власні сни, вірніше, їх тематику. Якщо перед сном дивіться фільми жахів – нічні кошмари для вас не рідкість. Любіть канал РЕН-ТБ з його містичними історіями? Тоді у сні вам, напевно, доводилося бути свідком кінця світу або візиту інопланетян.

Наші сновидіння – це всього лише враження, отримані під час неспання, але оброблені підсвідомістю. Виходить, що ворожіння на сон це щось подібне пончикового дієти, смачно і марно. Втім, заради розваги можна щодня заглядати в сонник, розшукуючи в ньому тлумачення різних образів, що прийшли до нас вночі. Але робити це всерйоз жодна розсудлива людина не стане. Втім, якщо ви особа вразлива, ворожіння на сон допоможе налаштуватися на потрібний лад. Але для цієї мети придумайте свій власний сонник, де будуть тільки хороші тлумачення.

Однак нічна робота мозку процес не настільки примітивний, щоб однозначно стверджувати, що ворожіння на сон заняття безперспективне. До таких висновків можна прийти, вивчаючи наукові джерела. Віщі сни існують, в цьому немає ніяких сумнівів. Але по завіреннях очевидців, застереження приходять нам аж ніяк не у вигляді незрозумілих образів.

Зазвичай в сновидінні присутня чітка і ясна ситуація, яка не допускає двоякого тлумачення. Виходить, що якась сила, досі нам невідома, подає окремим індивідам знак, щоб застерегти їх або направити по вірному шляху?

Згідно з однією з гіпотез вчених, під час сну людський мозок підключається до загального інформаційного поля, так званої ноосферу . Цим і пояснюється феномен віщих снів. Якщо все це дійсно так і в ноосферу міститься інформація про наше майбутнє, то в своїх сновидіннях ми можемо в нього зазирнути. Треба сказати, що в слов’янській побутової магії існує безліч способів ворожінь у сновидіннях, в тому числі ворожіння на картах на сон, різдвяні та святочні ворожіння на судженого.

Спробуємо розібратися, наскільки правдивим буде таке пророцтво.

Читати продовження...

Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- Міфічний гороскоп;

- Весільний гороскоп;