Ворожіння на дзеркалах. Способи гадання на дзеркалах. Як гадати на дзеркалах
взлом

Ворожіння на дзеркалах

За допомогою дзеркала ворожать лише найсміливіші дівчата, які бажають побачити в обличчя свого майбутнього коханого.

Спосіб 1-й


В темній кімнаті ставлять на стіл дзеркало, а перед ним запалену свічку. Дівчина, що ворожить через деякий час входить до кімнати і дивиться через свічку у дзеркало, де може побачити свого майбутнього коханого. Коли вона скаже: "чур мене", ця примара зникає.

Спосіб 2-й


Ввечері беруть два дзеркала рівні та великі за розмірами і становлять одне навпроти іншого, освітлюючи їх за допомогою двох свічок з одного та іншого боку. Краще за все тримати дзеркала навпроти освітленого стінного дзеркала і тримати в руах так, щоб з направлених дзеркал в стінному утворився коридор, освітлений вогнями. Дзеркала повинні бути абсолютно чистими - без подряпин та бруду.

Коли дзеркала будуть встановлені одне навпроти іншого і освітлені двома свічками однакової висоти, тоді особа, що гадає повинна вигнати з кімнати всіх кішок, собак, птахів та сторонніх людей. З нею може залишитись лише найближча їй особа, яка також зацікавлена в результатах ворожіння. Але дивитись у дзеркало має право лише той хто гадає безпосередньо. Стороння людина не може також підходити блилько до особи, що гадає і розмовляти.

Людина, яка сіла ворожити, повинна дивитись в дзеркало, уважно і непорушно, направляючи свій погляд в кінець коридору, що утворився від двох дзеркал, направлених склом одне проти іншого.

Перед початком якого-небудь видіння дзеркало тьмяніє, свічки втрачають свій початковий вигляд. Тут треба бути особливо уважним, оскільки після цього може з'явитись видіння в залежності від якого трактують свою майбутню долю. 

 

Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- Міфічний гороскоп;

- Весільний гороскоп;