Гадання на кавовій гущі. Способі гадання на гущі. Про шо говорить кавова гуща
взлом

Гадання на кавовій гущі.

Гадання на кавовій гущі - один з найбільш відомих видів пророкувань. Про нього чули всі. Або майже всі. Але на практиці застосовували лише деякі.

Гадання проводять за допомогою осаду, що утворюється на дні чашки після пиття натуральної кави. Розчинна кава для цих цілей не підходить. У Китаї поширене гадання на чаєві, при цьому пророкують за допомогою чаїнок, які складаються в той або інший малюнок. Тлумачення для гадання на кавовій гущі та чаєві часто поєднують. Пояснюють це тим, що для долі немає особливої різниці між двома цими напоями.

Гадання

Спочатку чітко сформулюйте своє питання. Потім візьміть кавову чашку - краще без візерунка - і налийте туди каву. Дайте каві відстоятися 3-5 хвилин і випийте її. Або дайте випити тому, кому ворожите. На дні чашки повинно залишитися не більше столової ложки рідини.

Візьміть чашку в ліву руку й зробіть нею три кругових рухи проти годинникової стрілки. При цьому Ви повинні зосередитися на питанні гадання. Осад повинен рівномірно розподілитися по стінках. Потім треба швидко перекинути чашку нагору дном на блюдце й на кілька хвилин залишити в такому положенні.

Потім зняти чашку. Ви побачите одне або кілька плям. По них і проводять гадання. Плями розглядають у напрямку від краю чашки до центру дна; зліва направо; зправа наліво; на дні. Плями в чашці - визначають майбутнє, в блюдці - показують минуле.

Чим далі плями від краю чашки й чим ближче вони до центру, тим про більш віддалені події вони говорять. Найкращих результатів гадання досягають при заварюванні на чашку двох столових ложок кави грубого помелу й однієї ложки кави тонкого помелу. Можна приступати до тлумачення.

Люди й частини тіла

Очі - У житті буде зміна 

Голова людини - Парубок, який сприятливо впливає на Вас і Вашу долю

Голова людини дивиться нагору - У Вас є сильний заступник . Читати продовження...

Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- Міфічний гороскоп;

- Весільний гороскоп;