Ворожіння на Івана Купала. Різдвяні подарунки. Ворожіння на родичів.
взлом

Різдвяні ворожіння

Найкращий час для пророкувань - Святки - два тижні зимових свят з Різдвяного святвечора (6 січня) до Водохреща (19 січня).

Ворожіння на дзеркалі.

  Найкращим часом для цього гадання визнається опівночі, при тьмяному кімнатному світлі, при загальному мовчанні. Обирають відокремлену кімнату, беруть два дзеркала, одне велике, інше поменше. Рівно о 12 годині ночі починається ворожіння. Велике дзеркало ставлять на столі, проти нього маленьке; ворожка сідає перед дзеркалом, обставленого свічками. Усі навколишні дотримуються глибокого мовчання, сидячи осторонь. Ворожка дивиться у дзеркало. У цей час у великому дзеркалі починають показуватися одне за іншим 12 дзеркал. В останньому з них відбивається загадуваний предмет. Вірна ознака є тьмяність дзеркала, яке протирають рушником. Наші ворожки думають, що суджений, викликаний мимоволі цим ворожінням, приходить в ворожебну кімнату і дивиться в дзеркало через плече своєї судженої. Суджена, бадьора і смілива, завжди розглядає всі риси обличчя, плаття і інші його прикмети. Коли вона закінчить свій огляд, тоді кричить: "Цур цього місця".

Ворожіння на родичів.

   Ходять дивитися у вікна сусідів під час вечері. Якщо побачать голови сидячих за столом, то провіщають собі, що майбутні родичі всі будуть живі; якщо ж не побачать голів, то з родичами повинно статися нещастя.

Різдвяні подарунки.

  У цієї традиції багато коренів. Святий Миколай традиційно вважається дарувальником подарунків. У Римі була традиція дарувати подарунки дітям на свято Сатурналії. Як дарувальник подарунків може виступати сам Ісус, Санта Клаус, Бефана (італійський Санта Клаус жіночої статі), різдвяні гноми, різні святі. Згідно старої фінської традиції, подарунки розкидає по хатах людина-невидимка.

Ще більше ворожінь на Різдвяні свята читайте тут...

 

Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- Міфічний гороскоп;

- Весільний гороскоп;