Ворожіння на воску. Гадання на воску, ради й рекомендації
взлом

Ворожіння на воску

Візьміть свічу, налийте в плоске блюдце води, розплавлений віск свічі лийте у воду, заздалегідь загадавши свого нареченого. У воді повинна утворитися фігура, але якої вгадують майбутню свою долю Гадання на воску може показати вам фігурки різної форми: якщо ви побачите вінок, то незабаром вийдете заміж, змія - перешкода союзу у вигляді іншої дівчини або хвороби, лебідь - до гарних звісток, млин - до пліток навколо вашої пари, підкова - на щастя, корона - до успіху. Якщо ви не можете нічого побачити, користуйтеся своїми внутрішніми відчуттями.

Подобається виливок - усе буде добре, якщо чогось не вистачає, значить їсти проблеми, а якщо виливок не подобається - союз навряд чи можливий, є сильні перешкоди.

У цьому випадку на 7, 14 або 21-й день після гадання на воску потрібно взяти столову ложку з воском від свічі, на якій ворожили, і розтопити його над іншою свічею зі словами: "Віск, тріскоти й гори, правду мені говори. Зачарували, обікрали, серце в милого (ім'я) мого украли?

Віск, не мовчи, всю правду тепер повідом". Коли віск розтопиться, злийте його в блюдце з молоком.

Якщо віск віділлється в одну-дві великих фігур - всі добре. Якщо ж він розвалиться на окремі шматочки - гадання на воску знову не вдалося, виходить, на вас лежить пристріт або псування, наслане суперницею в любовних справах або заздрісницею, що вирішила порвати ваше сімейне щастя.

Обов'язково спробуйте маніпуляції з воском, якщо ваш чоловік запив гірку. Така реакція дуже характерна для одруженого чоловіка, що піддався енергетичній атаці (псуванню або привороту) з боку іншої жінки.

Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- Міфічний гороскоп;

- Весільний гороскоп;