Ворожіння на Андрія. Види ворожінь на Андрія. Коли Андрія
взлом

Ворожіння на Андрія

12 грудня - ворожити на хлопців

Переддень свята апостола Андрія - найкращий час ворожити на судженого Вечір 12 грудня (напередодні свята апостола Андрія) - кращий час ворожити на судженого.

У давні часи дівчата пекли ритуальні булочки «балабушки» і клали їх перед собакою. Вважалося, що та панянка, чиє частування пес візьме першої, незабаром вийде заміж. Тим, хто ще не знайшов свою долю, пропонуємо старовинні ворожіння.

Що потрібно для ворожінь

Крім предметів, необхідних для ворожіння, на столі не повинно знаходитися нічого. Якщо ворожать кілька осіб, всі вони повинні відчувати одне до одного позитивні почуття. Ніколи не сідайте гадати зі своїми ворогами! Навіть якщо в даний момент ворожить одна людина, всім іншим треба повернутися обличчям одне до одного, щоб створити «магічне коло». Якщо під час ворожіння хтось обговорює між собою побічні проблеми, говорить по телефону, відверто нудьгує або демонстративно не вірить у те, що відбувається - у вас нічого не вийде.

Ворожіння на плаваючій свічці

Що потрібно: таз або велика миска, вода, папір, ножиці, ручка, столова ложка, горіхова шкаралупа, маленька свічка (такі зазвичай встромляють в іменинний торт). Як це робити: наріжте з паперу тонкі довгасті смужки. Напишіть на них свої бажання (імена потенційних женихів або, як варіант, всі «найкращі» побажання вашим «колишнім»).

Складіть папірці навпіл. Наповніть таз водою на три чверті, і розподіліть папірці по периметру. Краї папірців не повинні торкатися води. Читати продовженя...

Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- Міфічний гороскоп;

- Весільний гороскоп;