Філософська рука. Філософський тип руки. Характеристика філософської руки. Ознаки філософської типи руки
взлом

Характеристика руки!

Якщо розмір руки пропорційний іншим частинам тіла, то її власник - людина більш-менш урівноважений, постійний. Якщо ж ні, можна припускати нестійкість психіки, а іноді і у погані нахили.

Велика рука найчастіше є ознакою добродушного і ласкавого людини.

Велика, довга, суха, вузлувата рука з тупими кінцями пальців у чоловіка - як правило, ознака людини дотепного. У жінок до цього ознакою ще можна додати скупість і любов до самотності. Велика і повна рука показує, що її володар відрізняється м'якістю, щирістю і милосердям, але, на жаль, не дотепністю.

Рука середніх розмірів, товста і груба зазвичай належить людині недалекому, з досить-таки обмеженим кругозором.

Маленька рука в більшості випадків вказує на людину гордого, недовірливого і схильного до дратівливості. Маленька, худа і волога часто належить гордому, гнівному і чутливого людині.

Маленька рука з дуже короткими нігтями і першими суглобами пальців характерна для людини хитрого, підозрілого, скупого, злого і конфліктного. Жінки з такими руками зазвичай бездушні, злісні і мстиві.

Залежно від зовнішнього вигляду чи форми рук, всіх людей можна розділити на кілька груп, причому кожна така група буде відрізнятися особливими, тільки їй одній властивими рисами характеру.

З іншого боку, чітко виражених типів рук, які подаються в теорії, на практиці майже не зустрічається. В основному всі руки являють собою комбінацію двох або більше типів.

В руках людей, яких складно назвати інтелігентними, впадає в очі примітивність і грубість їх зовнішніх форм. У той час як руки високоінтелектуальних, і в особливості піднесених людей мають зовсім інший вигляд і виробляють зворотне враження.

загрузка...