Ліщина. Друївський гороскоп. Гороскоп друїдів. Східні гороскопи
взлом

Ліщина

22 березня - 31 березня

24 вересня - 3 жовтня

Часто слабкий, непоказний. Чи не накладає свого "Я" на думку інших. Але якщо з ним познайомитися ближче, то неможливо не піддатися чарівності, яку він випромінює, не побачити його оригінального розуму.

Ліщина задовольняється малим, пристосовується до всіляких умов життя і все розуміє. Його зовнішність робить майже магічну дію. Якщо хоче, то може сподобатись, вміє змусити любити себе. Вміє бути доброю, мудрою, терплячою, але може бути і небезпечним, злим, шкідливим. Все в ньому чаклунство - біле чи чорне, в залежності від його хвилинного настрою чи власного примхи.

Без залишку добра чи витончено зла - така Ліщина, і не без причини людей, що народилися під цим знаком, у середні віки часто звинувачували в чаклунстві. Прив'язавшись до кого-небудь, він зробить все, щоб полегшити йому життя. Але будь обережний, якщо не здобудеш його симпатії. Незважаючи на скромність і стриманість, ніколи не проходить непоміченим. Вкрай оригінальний, не схожий ні на кого, життя трактує - інакше, ніж усі. Навіть коли його люблять, він будить почуття занепокоєння. Здатний відгадувати найпотаємніші думки, виступати з несподіваними пропозиціями, чинить так, що можна очікувати від нього всього. Дуже неврівноважений, може бути дуже ініціативний, а може усе залишити і пливти за течією.

Віддає собі в цьому звіт, навіть якщо видає себе за особу дуже розважливу. У любові може бути самим улюбленим чи самим болісним партнером. Допустимість швидким змінам настрою. Займися ним, якщо не боїшся ризику. Якщо спільне життя з ним і не принесе спокою, то буде дуже захоплюючою. Має різнобічні знання, вчиться й осягає усе надзвичайно швидко і легко.

Під знаком Ліщини народилися: Сервантес, Тосканіні, Марсель Марсо, Рафаель, Гойя, Ван Гог, Проспер Меріме, Грем Гріє, Нельсон, Софі Лорен..

Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- Міфічний гороскоп;

- Весільний гороскоп;