Ялиця. Друївський гороскоп. Гороскоп друїдів. Східні гороскопи
взлом

ЯЛИЦЯ

2 січня - 11 января

5 липня - 14 липня

Красива скоріше холодною, строгою красою, любить стародавні прикраси, а також прігашенние лампи, запахи духів, старі речі і повні величі свята.

Примхлива і не завжди легка в спілкуванні і спільному житті. Розвинене почуття окремішності, тому часто відчуває себе самотньою навіть у великому колективі.

Мало піддається сторонньому впливу, однак рідко висловлює свою думку, не відрізняється великою балакучістю і веселістю. Дуже горда, наполеглива в досягненні поставлених цілей. У любові рідко задоволена.

Вимоглива і незговірлива. Завжди хоче багато одержувати від життя, тому що знає про свої переваги, і їй звичайно це вдається. Трапляється їй також закохуватися без пам'яті, і тоді весь світ зазнає аварії. Її любов може бути безмежною.

Винятково розумна, має аналітичні здібності, науковими нахилами, але не завжди досягає успіху. Трапляється, що працює в області, яка не має нічого спільного з її нахилами і спеціальністю. До роботи ставиться серйозно і досягає певних висот сумлінністю і скрупульозністю.

Поставлена перед вибором серед різноманітних рішень обирає зазвичай найважче. Створення важких ситуацій для себе й інших - от, власне, її покликання. Благородна, щоб не трапилося - можна покластися на неї цілком.

У будь-якій ситуації вміє не втрачати цілковите самовладання, надію і віру. Ялиця вище дріб'язків. Вона розбірлива і дрібним задоволенням віддає перевагу задоволення у великому.

Риси народжених під знаком Ялиця: інтелектуальний склад розуму, схильність до аналізу, роздумів, логіка, аскетизм.

Під знаком Ялиці народилися: Жанна д'Арк, Наполеон Бонапарт, О. Толстой, Дж. Голсуорсі, Мопассан.

Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- Міфічний гороскоп;

- Весільний гороскоп;