КИПАРИС. Друївський гороскоп. Гороскоп друїдів. Східні гороскопи
взлом

КИПАРИС

5 січня - 3 лютого

26 липня - 4 серпня

Стрункий, міцний, з точеним сильним силуетом і простими правильними рисами. Проте є в ньому щось суворе, щось від людини природи.

Не позбавлений вишуканості, є в ньому щось від незіпсованого цивілізацією людини. Задовольняється малим і пристосовується до ситуації. Може жити за будь-яких умовах і бути при цьому щасливим.

Швидко досягає зрілості і самостійності. Чи не надає значення успіху в житті, не женеться за славою, за грошима. Єдине, чого він бажає, - бути щасливим. Уникає все, що ставило б перед ним проблеми. Любить літні прогулянки, тварин і полювання. Це його можна побачити в човні, задумався над вудкою. І незважаючи на це, він не любить самотності. Намагається влаштувати своє життя так, щоб знаходитися серед численної сім'ї або (замолоду) у постійному суспільстві приятелів. Не сентиментальний.

Найчастіше трохи грубуватий, але не позбавлений душевного тепла людина; суворий, але одночасно і спокійний. Приємний у суспільстві. Його присутність діє заспокійливо. Кипарис любить мріяти і, скоріше, дає себе нести плином життя, ніж організує її. Занурений у мрії, думками завжди десь в іншому місці. Уникає гострих дискусій незалежно від предмета спору. Власне, еластичність його характеру - те, що шукають у ньому. Недосяжним у своїй вірності. Буває вірний своїй любові, дружбі, спогадам, і якщо кого обдарує почуттям, то не вагаючись можна звертатися до нього за допомогою. Його інтелігентність носить умоглядний характер. Улюблене заняття - міркування на будь-яку тему. Судження продумані і розумні. Життя його найчастіше тече спокійно і рівно серед тих, кого він любить. Риси народжених під знаком Кипарис: сталість почуття, лояльність, рефлексивність, інтелігентність, аналітичний розум, логіка.

Під знаком Кипариса народилися: Шуберт, Моцарт, Ромен Роллан, Рузвельт, Луї Армстронг.

Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- Міфічний гороскоп;

- Весільний гороскоп;