ТОПОЛЯ. Друївський гороскоп. Гороскоп друїдів. Східні гороскопи
взлом

ТОПОЛЯ

4 лютого - 8 лютого

5 серпня - 13 серпня

Декоративність, стрункість і краса від ранньої молодості. З роками, однак, сам створює собі проблеми. Дуже чуттєвий до перебігу часу, занадто рано починає боятися старості, від цього страху ще більше старіє.

Тільки гарний вплив навколишніх може допомогти, тому необхідно уважно вибирати людей, з якими доводиться спілкуватися. Необхідно виявляти обережність при зміні місця перебування: не всяке середовище сприяє розвитку ТОПОЛЯ. Він відчуває себе погано в тисняві, але не любить, проте, жити відокремлено. Відчуває потреба в товаришів, але мучиться від оточення осіб, не обраних ним самим. Дуже чутливий до обмеження волі і легко впадає в песимізм. Намагається не показувати цього, але ніхто не може довго помилятися з цього приводу. Його любов чуттєва до найменших неприємностей і навіть дріб'язку можуть вивести його з рівноваги. Часом розчулюється сам собою, але частіше вдається йому це сховати, і в цьому замовчуванні знаходить своєрідне задоволення. Відвага і гордість допомагають йому здолати самі складні завдання, і на його обличчі рідко можна помітити занепокоєння. Ті, хто знають його мало, часто приймають його за особу веселу і спокійну. Він не є матеріалістом, має схильність до альтруїзму. При цьому чудово організований і не забуває про майбутнє. У шлюбі - важке щастя, занадто буває чуттєвий і зайво незалежний. Його зброєю в подружніх сутичках є байдужність, доповнене посмішкою і жартом.

Якщо не зможе вчинити інакше, має схильність триматися стосовно партнера неприязно. Має тонкий уроджений розум, що зовсім не старіє. Її проникливість і критичний склад розуму можуть навіть іноді впливати на його амбіції. Багато Тополь зустрічається серед медиків. Риси народжених під знаком Тополя: потреба в незалежності, схильність до неврастенії, мрійливості і синтезу, інтуїції і фантазії, окрилений розум.

Під знаком Тополі народилися: Менделєєв, Жюль Верн, А. Хічхок, Сальвадор Далі.

Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- Міфічний гороскоп;

- Весільний гороскоп;