СОСНА. Друївський гороскоп. Гороскоп друїдів. Східні гороскопи
взлом

СОСНА

19 лютого - 28 лютого

24 серпня - 2 вересня

Вишуканий силует, красива, декоративна. Вміє підкреслити свої достоїнства. Любить будинок, цінні предмети, гарний інтер'єр. Часто той милий будинок, без якого вона не могла б розвиватися, створює сама собі. Кажуть, що вона знає, чого хоче, але не дає себе нести з волі хвиль, що недостатньо їй того, що життя дає сама.

Немає в ній нічого покірного, здатна планувати і підкоряти умови своїм потребам. Відважна, опір зустрічає з піднятою головою і не дозволяє невдачі здолати себе. Завдяки сміливості й умінню ризикувати завжди йде вперед. В роботі здатна мати успіх, незалежно від роду діяльності, що обирає.

Сосну відрізняє завзятість, з яким вона йде по обраному шляху, і з якого її важко збити. Вміє вийти із самої, складній ситуації. Дуже швидка і точна в дії. Незважаючи на привітність у зверненні і уміння бути милим приятелем, у ній не буває зайвої ускладненості і щедрості. Власне благополуччя і зручності - насамперед. Невдачі інших не проганяють сон із її вік, хоча трапляється, вона згадує про них зі співчуттям у товариських бесідах. Тільки в однім виявляє слабкість - у коханні. Почуттєва й імпульсивна - легко захоплюється, а потім буває вже пізно.

При всьому цьому має проникливий розум і упорядковане мислення, буває гарним організатором. Вміє докласти необхідних зусиль для досягнення поставлених цілей і, як правило, досягає їх. З будь-яких, навіть із любовних, неприємностей вміє вийти з честю. Знак Сосни надзвичайно сприятливий для жінок. Риси народжених під знаком Сосни: естетичний розум, організаторські здібності, схильність до аналізу.

Під знаком Сосни народилися: Конфуцій, Коперник, мати Наполеона, Вашингтон, Шопен, Шопенгауер, Карузо, Елізабет Тейлор..

Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- Міфічний гороскоп;

- Весільний гороскоп;