ВЕРБА. Друївський гороскоп. Гороскоп друїдів. Східні гороскопи
взлом

ВЕРБА

1 березня - 10 березня

3 вересня - 12 вересня

Зі свого пісенної меланхоніческой красою ИВА дуже приваблива і своєрідна. Навіть якщо тільки видимість визначає основу її принадності (особливо, якщо ИВА - жінка), відчуваєш у ній щось таємниче.

Вона повна неясних думок, несвідомих бажань, що часом і сама не може визначити. Дуже чуттєва, любить сонячне тепло, перебування біля води. Реагує на всі запахи і смаки.

Як ніхто інший, може використовувати хвилинні радості і не відмовляти собі в жодній з них. Не слід вірити зовнішній лагідності Верби. Всупереч їй, вона діловито і рішуча, добре знає, що хоче. Ніколи нікому нічого не нав'язує, оскільки в ній розвинене почуття поваги до інших і немає бажання командувати. Є в ній щось від поета. Її меланхолійні сентенції з приводу осені, що наближається і швидкоплинного життя не слід приймати занадто серйозно і вважати проявом песимізму.

ИВА буває дуже важким партнером, тому що не має здатності до швидкої адаптації і не любить компромісів. Її беззахисність і безпорадність найчастіше тільки тактика. Часом для розваги, а іноді і для особистої вигоди вона блискуче вміє розіграти із себе слабка істота. Взагалі ж у житті чудово вміє себе захистити. У почуттях скоріше романтична, ніж сентиментальна. Любить почуттєві задоволення, вносить до них поетичну забарвлення. ИВА не любить почуттів буденних, безбарвних. Вона володіє артистичними здібностями, інтуїцією і багатою уявою. Іноді буває непоганим психологом, що при певній проникливості дозволяє їй вгадувати чужі думки і бажання.

Її життя могло б протікати зовсім спокійно, якби не надмірний потяг до любовних страждань. Однак не слід приймати всерйоз її скарги: почуття, не прикрашене стражданнями, не цінуються нею. Риси народжених під знаком Верби: інтуїція, багата уява.

Під знаком Верби народилися: Єлизавета I (англійська), Сметана, Моріс Шевальє.

Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- Міфічний гороскоп;

- Весільний гороскоп;