ЛИПА. Друївський гороскоп. Гороскоп друїдів. Східні гороскопи
взлом

ЛИПА

11 березня - 20 березня

13 вересня - 22 вересня

Нечувано чарівна і вміє своєю чарівністю користуватися. Може кожному закрутити голову.

Мріє про стабільне, забезпечене, повне зручностей життя і найчастіше не віддає собі звіту, що все це не має для неї більшого значення. Вона легко пристосовується до будь-яких умов. Їй досить мати намет, щоб створити атмосферу домашньої зручності. Спокійна на вид і навіть кілька безвольна, мовчазна, полохлива, при цьому безтурботна і песимістична.

Найчастіше Липа проходить через усе життя з почуттям нудьги. Це її основний ворог. Буває нестійка, особливо чутлива до лестощів. Повна протиріч, дуже важка для розшифровки. Одне в ній безсумнівно: вона дуже симпатична. Спілкуватися з нею дуже приємно і легко, залишається відчуття психічного комфорту.

Липа терпляче вислуховує співрозмовника, шанобливо ставиться до своїх ближніх, не прагне керувати ними. Її усі дуже люблять навіть тоді, коли на неї не дуже можна покластися. Має практичним складом розуму, схильності до техніки, винахідливо і точна.

Якщо зустріне на життєвому шляху родинну душу - подружня любов може повернути їй рівновагу, позбавити від протиріч. При цьому має сильно розвиненим почуттям власної гідності. Буває ревнива, найчастіше без приводу. Риси народжених під знаком Липи: товариськість, спостережливість, реалізм, організаторські здібності.

Під знаком Липи народилися: Людовик XIV, Ренуар, А. Ейнштейн, Юліан Тувім.

Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- Міфічний гороскоп;

- Весільний гороскоп;