Міфічний гороском. Міфічна філософія. Історія міфології. Міфічні створіння
взлом

Крім відомого вам знака зодіаку, під яким ви народилися, у вас є ще один астрологічний знак, що розкриває приховані темні сторони вашої натури! В давнину багато народів, в тому числі греки, вірили в це і вважали тіньовий гороскоп не менш важливим, ніж звичайний - зодіакальний. Обидві системи доповнювали один одного, традиційна система розповідала про позитивні якості й майбутнє людини, в той час як інша розкривала його негативні сторони. Ця система включає в себе 10 знаків, що базуються на древній міфології.

Цікава рубрика:

- гороскопи;

- гадання;

- сонник;

-значення імен;

- талісмани;

- прикмети;

- нумерологія;

- феншуй;

- камені;

- хіромантія;

- педомантія;

Одним із жанрів усної народної творчості, що народився саме в Стародавній Греції, стали міфи. За сучасним визначенням, міф — це форма суспільної свідомості, що виникла в умовах порівняно низького рівня соціального розвитку і відображала у вигляді образної оповіді фантастичні уявлення про природу, суспільство і особистість. Слово «міф» давньогрецького походження і означало на його батьківщині «слово, промову, розмову, пораду, намір, прислів'я, чутку, відомість, оповідання, переказ, байку, зміст оповідання».

Майже в кожного народу від прадавніх часів зберігаються перекази, де дійсне, історичне переплітається з недійсним, вигаданим, де діють не лише люди, а й казкові істоти.


Міфічні створіння

- Кентавр (8 січня - 12 лютого) - Кентавр - наполовину людина, наполовину кінь, тому у всіх, народжених під цим знаком, звірина сутність домінує над людською. Людям-кентавра важко контролювати такі відчуття, як лють, сексуальні бажання, заздрість і страх.

- Гарпія (13 лютого - 18 березня) - Це міфологічне крилате створіння із смертельно небезпечними кігтями є символом відплати. Ось і людині-гарпії непросто дається прощення. Він роками носиться зі своїм невдоволенням і заздрістю, і величезне задоволення йому приносять невдачі і нещастя його ворогів.

- Пегас (19 березня - 24 квітня) - Як і цей легендарний крилатий кінь, людина-пегас парить над рештою людей, вони в своїй уяві. Народжені під цим знаком надмірно горді і в глибині душі впевнені, що створені для кращої долі, ніж їм дісталася. Вони ненавидять рутинну роботу і чужі романтиці, тому що їм постійно здається, що все могло б бути значно краще.

- Цербер (25 квітня - 30 травня) - Триголовий пес, що охороняє вхід в царство мертвих, - самий відповідний символ для цього знака. У людей-церберів погана вдача, вони готові відірвати людині голову лише за те, що він розсердив їх. Якщо ж Церберу доводиться стримувати свої кровожерні пориви, він починає страждати від постійного гострого стресу.

- Сатир (31 травня - 3 липня) - Секс, секс і ще раз секс! Ось що рухає цими людьми, і вони це чудово знають. Чоловіки-сатири - безсоромні бабії, залишають після себе дорогу, вимощену розбитими серцями і зруйнованими шлюбами. Жінки-сатири частіше схильні вторгатися в чужі сім'ї і руйнувати їх, чим шукати собі вільного партнера. Ті ж з них, хто приборкує свої природні бажання, стають патологічно сексуально стурбованими персонами.;

- Сирена (4 липня - 10 серпня) - У стародавній міфології морська німфа, відома як сирена, заманювала своїм солодким голосом терпіли крах моряків на скелі. У житті люди-сирени теж використовують свою чарівність для досягнення особистих цілей, не рахуючись з інтересами інших. Жінки-сирени (часто блондинки) завдяки уявної безпорадності чудово вміють маніпулювати чоловіками. Чоловіки-сирени користуються тим же прийомом, прикриваючись награною юнацькою невинністю.;

- Грифон (11 серпня - 15 вересня) - Грифон - наполовину лев, наполовину - орел. Він - войовниче, сильне і люте створення. Тому і людям цього типу властиві ті ж риси. Вони фанатичні і готові активними діями відстоювати свої переконання. У минулі століття люди, що належали до цього знаку, брали участь у полюваннях за відьмами та інших репресіях;

- Химера (16 вересня - 22 жовтня) - Міфічна тварина з безліччю осіб. Найчастіше це частково коза, частково лев і частково змія. Як і химера, люди цього знаку лицемірні і завжди надягають маску по ситуації;

- Сфінкс (23 жовтня - 30 листопада) - Холодний, обачливий і хитрий сфінкс скромно намагається перехитрити інших. Якщо вдалося заощадити гроші, цей факт доставляє йому величезну радість, оскільки сильна прихильність до матеріальних благ - основна риса цього знака;

- Мінотавр (1 грудня - 7 січня) - Людина з головою бика - Мінотавр є рабом своєї звірячої суті. На відміну від незалежного Кентавра він народжений бути веденим, частиною стада, а не лідером. Самостійно приймати рішення мінотавра важко, тому він вважає за краще діяти по чужій підказці, підкорятися чужій волі, якщо вона не суперечить його тваринним інстинктам..


Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- розробка сайтів, блогів, порталів;

- ціна розробки сайту;

- розкрутка та просування сайтів;

- реклама на сайті;

- підручники;

- реферати;

- статуси;

- анекдоти.

Людина ще в найдавніші часи цікавився своїм майбутнім і намагався передбачити його. Робилося це на основі креслення для пророкування долі, який пізніше почали називати гороскопом. В даний час існує велика кількість видів таких передбачень. А колись у далекій давнині їх було всього два. Кожен з гороскопів доповнював один одного. Перший відбивав позитивну сторону людини, а другий - його темну, негативну половину. Останній гороскоп поступово стали називати «тіньовим».