Весільний гороскоп. Весільний гороскоп на 2013 рік. Весільний гороскоп для знаків зодіаку. Українське весілля
взлом

Українське весілля – одне з найбільш символічних урочистостей української культури. Традицій і звичаїв у весільному обряді безліч, тому й весілля в нас тривали цілий тиждень.

У цілому ж українське весілля поділяється на три цикли: передвесільний, власне весільний і післявесільний. У свою чергу кожен із циклів складався з низки обрядів. Передвесільна обрядовість включала сватання, умовиш, оглядини, заручини, бгання короваю і дівич-вечір. Власне весілля складалося із запросин, обдарування, посаду молодих, розплітання коси, розподілу короваю, перевезення посагу, перезви, рядження. Післявесільний цикл присвячувався вшануванню батьків молодими, прилученню невістки до родини чоловіка. Це обряди хлібин, свашин та гостин.


Цікава рубрика:

- гороскопи;

- гадання;

- сонник;

-значення імен;

- талісмани;

- прикмети;

- нумерологія;

- феншуй;

- камені;

- хіромантія;

- педомантія;

Весільний гороскоп на 2013 рік!

- Овни ( Наполегливість Овнів призведе до того, що вони вирішать узаконити свої стосунки в цьому році. Раціональне зерно в цьому рішенні присутнє, так як саме рік змії для Овнів – це шанс знайти благополуччя і гармонію в сім’ї).

- Тельці ( Тільки одиниці представників цього знаку будуть щасливі в шлюбі, укладеному в 2013 році. Швидкоплинне рішення, суперечка або шлюб з примусу, Тельці абсолютно не готові до серйозних рішень в 2013 році. Але ви цілком можете стати тими одиницями, кому приготовлене щасливе майбутнє у шлюбі).

- Близнюки ( Один із самих мінливих знаків, в цьому році просто покликаний одружитися! Вистачить сумнівів - 2013 рік віщує довгі і на рідкість гармонійні сімейні союзи).

- Раки ( Один із самих сімейних, домашніх знаків зодіаку, Рак, у 2013 році отримає можливість вступити в шлюби, здатні принести багато радості і взаємного задоволення партнерам).

- Лев ( Одружуватися чи виходити заміж їм краще в першій половині року, коли на Левів буде благотворно впливати Уран. Проявіть активність саме в цей період, і ви будете жити в коханні і гармонії зі своєю половинкою).

- Діва ( Нерішучість цього знака відома давно, але 2013 для багатьох з Дів стане вирішальним моментом, в який вони все ж зважаться на вступ у шлюб. 2013 для Дів сприятливий, але варто уникати шлюбів, укладених скороспішно - вони ризикують бути нетривалими).

- Терези ( Взагалі 2013 для Терез несприятливий у відношенні вступу в шлюб. Тут питання про те, як вибрати день весілля, стає досить складним, так як несприятливих періодів значно більше, ніж тих, які віщують щасливе сімейне життя).

- Скорпіон ( Початок року, зимові та весняні місяці, ідеальні для укладання шлюбів для Скорпіонів.. Ви неодмінно будете щасливі в шлюбі).

- Стрілець ( Гармонію і радість Стрільцям віщує шлюб, укладений в першому півріччі, хоча сприятливі дні є і в другій половині 2013 року).

- Козеріг ( Норовливі і волелюбні Козероги віддадуть перевагу вільним відносинам без штампа в паспорті. Але ті Козероги, які планують весілля в 2013 році змії, в кінцевому рахунку, знайдуть воістину щасливу сім'ю, благополуччя і любов).

- Водолій ( Одружуватися чи виходити заміж їм краще в першій половині року, коли на Водоліїв буде благотворно впливати Уран. Проявіть активність саме в цей період, і ви будете жити в коханні і гармонії зі своєю половинкою).

- Риби ( У 2013 році Риби будуть вступати в шлюб неохоче, їх другим половинкам доведеться докласти чимало зусиль, щоб довести відносини до одруження. Разом з тим, є дні, в які Рибам вступити в шлюб просто ідеально).


Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- розробка сайтів, блогів, порталів;

- ціна розробки сайту;

- розкрутка та просування сайтів;

- реклама на сайті;

- реферати;

- статуси;

- анекдоти.