Зодіакальний гороскоп для всіх знаків. Що таке зодіакальний гороскоп!
взлом

Зодіакальний гороскоп

Зодіак в перекладі з древнегоеческого означає "коло життя". Справа в тому, що протягом усього життя людина в своєму розвитку проходить 12 етапів, відповідних знаків зодіаку. Тому 12 знаків зодіаку або 12 етапів життя для нас особливо актуальні.

В астрології є таке поняття, як Pars vita, або "точка життя". За Зодіаку вона рухається зі швидкістю 4,3 градуса на рік, починаючи свій шлях у Овні і закінчуючи його в Рибах. У кожному знаку Pars vita перебуває рівно 7 років. Знаючи, в якому знаку зодіаку знаходиться точка життя, ми можемо визначити, з якими проблемами нам доведеться зіткнутися на тому чи іншому життєвому етапі. Якщо 7 років помножити на 12, то вийде 84 роки. А це не що інше, як час, за який Уран проходить всі знаки зодіаку.

Отже, наша 84-річна життя розділена на 12 семирічних циклів, протягом яких ми повинні виконати певну програму, щоб дати можливість розкритися всім здібностям, закладеним у нас з народження. Коли ж всі 12 знаків зодіаку пройдені, Pars vita знову возвращаетсяна вихідну позицію - перший градус Овна і людина як би заново починає своє життя.

Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- Міфічний гороскоп;

- Весільний гороскоп;