Імена. Значення імен. Чоловічі та жіночі імена. Все про імена
взлом

Ім'я безпосередньо пов'язане з національністю. Отримуючи ім'я свого народу, дитина мимоволі починає зараховувати себе до його історії і характером. З іншого боку, існують і інтернаціональні імена, які дають малюкові велику свободу в національному самовизначенні. Вони мають деякий об'єднує значення, тобто людині з таким ім'ям легше відчувати себе "громадянином світу".

Кожне ім'я щось означає. Для зручності людство відмовилося від унікальності перших імен "Гострий Око", "Ранкова Зоря"). Однак всі наші імена походять від слів, що мають своє значення. Якісь із них втратили безпосередній зв'язок з початковим змістом. Наприклад, не прочитавши в довіднику, що Олексій - це "захисник", а Петро - "камінь", Ви навряд чи про це здогадаєтеся. Деякі імена, навпаки, позначають саме те, що позначає - Віра, Вікторія, Світу.


Міжнародні імена для дітей!

Межі в сучасному світі стають все прозоріше і навчання в іншій країні вже давно не нездійсненна мрія. До того ж, ви ніколи не можете знати напевно, що вам не прийде в голову іммігрувати в іншу країну або цього не зробить ваша дитина, коли виросте. Не в останню чергу саме тому все частіше українські батьки вибирають іноземні імена для дітей.

Що означачає твоє ім'я?

Таємниця імені полягає в тому, що воно відображає особливості характеру і Вашу долю. Дізнайтеся значення імені і Ви повірите, що так і є. Адже ім'я тісно пов'язане з внутрішнім світом людини.

Алфавітний покажчик імен!

"А"

( Аврора, Агнеса, Агнія, Ада, Адам, Адольф, Адріан, Аза, Алевтина, Аліна, Аліса, Алла, Альберт, Альбіна, Альфред, Анастасія, Анатолій, Ангеліна, Андрій, Анжела, Аніта, Антон, Антоніна, Анфіса, Аристарх, Аріадна, Аріна, Аркадій, Арнольд, Арсеній, Артем, Артемій, Артур, Архип, Астра ).

"Б"

( Беатріса, Белла, Бенедикт, Берта, Богдан, Богдана, Болеслав, Борис, Борислава, Броніслав, Броніслава ).

"В"

( В'ячеслав, Вадим, Валентин, Валентина, Валерій, Валерія, Вальтер, Ванда, Варвара, Василіса, Василь, Велор, Венера, Веніамін, Вера, Вероніка, Веста, Вікентій, Віктор, Вікторія, Віллі, Віолета, Віссаріон, Віталій, Віталіна, Вітольд, Владислав, Володимир, Вольдемар ).

"Г"

( Гавриїл, Галактіон, Галина, Ганна, Гарі, Гелена, Гелла, Геннадій, Генрієта, Георгій, Герасим, Герман, Гертруда, Глафіра, Гліб, Глорія, Гордей, Григорій, Гурій ).

"Д"

( Давид, Данило, Данута, Дарина, Денис, Джульєтта, Діана, Діна, Дмитро, Доля, Доміника, Дональд, Донат ).

"Е"

( Едуард, Елеонора, Елла, Ельвіра, Ельдар, Ельза, Емма, Еріка ).

"Є"

( Єва, Євгеній, Євгенія, Євдоким, Євдокія, Єгор, Єлизавета ).

"Ж"

( Жанна).

"З"

( Захар, Зінаїда, Зіновій, Зоя ).

"І"

( Іван, Іветта, Ігнатій, Ігор, Іларіон, Ілля, Інара, Інга, Інеса, Інна, Інокентій, Іраїда, Іраклій, Ірина, Ісак, Ія ).

"Й"

( Йосип ).

"К"

( Калерія, Капітоліна, Карина, Карл, Катерина, Кирило, Кіра, Клавдія, Клара,, Клемент, Клим, Кондрат, Корнилій, Костянтин, Ксенія, Кузьма ).

"Л"

( Лада, Лазар, Лайма, Лариса, Лев, Леонард, Леонід, Леонтій, Леся, Ліана, Лідія, Лілія, Лук'ян, Любов, Любомир, Людвіг, Людмила ).

"М"

( Май, Майя, Макар, Максим, Максиміліан, Маргарита, Марина, Марія, Марк, Марта, Мартін, Марфа, Матвей, Мечислав, Микита, Микола, Мирон, Мирослав, Митрофан, Михайлина, Михайло, Мілена, Мірдза, Мірра, Модест, Мойсей, Мстислав, Муза ).

"Н"

( Надія, Назар, Наталя, Натан, Наум, Неллі, Никанор, Ніка, Ніла, Ніна, Нісон, Нонна, Нора ).

"О"

( Овідій, Одарка, Оксана, Олег, Олександр, Олександра, Олексій, Олена, Олесь, Олеся, Ольга, Омелян, Опанас, Орест, Орися, Осип, Оскар ).

"П"

( Павло, Памфіл, Парамон, Парасковія, Пелагея, Петро, Пилип, Платон, Поліна, Порфирій, Прокофій, Прохор ).

"Р"

( Раїса, Рафаїл, Регіна, Рената, Римма, Роберт, Родіон, Роза, Роксана, Роксолана, Роман, Ростислав, Рубен, Рудольф, Руслан, Руслана, Руфіна ).

"С"

( Сабіна, Савелій, Самсон, Самуїл, Сара, Світлана, Святослав, Святослава, Севастіан, Семен, Серафіма, Сергій, Сесілія, Сніжана, Соломія, Софія, Станіслав, Стела, Степан, Стефанія, Сусанна ).

"Т"

( Таїра, Таїсія, Тамара, Тарас, Тереза, Терентьєв, Тетяна, Тимофій, Тихон, Тімур, Трохим ).

"У"

( Уляна, Устінья ).

"Ф"

( Фаддей, Фаїна, Федір, Федот, Фелікс, Філіппіна, Флора, Фома, Француаза ).

"Х"

( Харіта, Христина ).

"Ю"

( Юліан, Юлій, Юлія, Юнона, Юрій, Юстина, Юхим ).

"Я"

( Ядвіга, Яків, Ян, Яна, Ярема, Ярина, Яромир, Ярослав, Ясен, Ясна, Ясон ).


Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- розробка сайтів, блогів, порталів;

- ціна розробки сайту;

- розкрутка та просування сайтів;

- реклама на сайті;

Як назвати свою дитину?

Здавна в народі вважалося, що народжені взимку дітки мають перевагу над іншими. Вчені підтвердили це спостереженнями та дослідженнями. Порадує батьків той факт, що зимові дітки мають міцне здоров'я, менше схильні до простудних захворювань, більш талановиті, частіше досягають поставлених цілей, успішні в кар'єрі, завдяки своїй цілеспрямованості, наполегливості, рішучості.

Можна змінити ім'я?

У більшості культур людина отримує своє ім'я при народженні і воно супроводжує його протягом усього життя. Українські традиції тут не виняток. Втім, законом нашої країни не забороняється зміна імені за особистим побажанням громадянина. Це важливий момент, адже змінити своє ім'я в Україні може тільки громадянин нашої країни, іноземці під дію законодавства про зміну імені не потрапляють.