Лінія життя. Характеристика лінії життя. Лінія життя на долоні. Характеристика руки
взлом


ХАРАКТЕРИСТИКА

  Ця лінія йде півколом довкола горба Венери. Вона може бути безперервною, а може і розбиватися на декілька частин. Вимір років починається зверху, там, де вона зустрічається з лінією голови, торкається або пересікає її.

У ідеалі лінія життя має бути глибокою і чіткою, помірно-рожевою і безперервною. Її довжина пов'язана з тривалістю життя людини і цей чинник необхідно враховувати під час ворожіння. Проте ця лінія швидше вказує на життєві сили, фізичні здібності, статуру, чим на точну вказівку часу.

При визначенні тривалості життя потрібно також брати до уваги і інші лінії — серця, голови і долі. Не слід робити поспішних виводів, заснованих лише на перериваннях лінії життя, поцяткованого різними відмітками.

Лінія життя так само визначає розмір горба Венери, якщо вона розташована близько до великого пальця, то і горб буде менший, і навпаки. Відповідно, і властивості його виявлятимуться в меншій або більшій мірі. Дуже рідко зустрічається потрійна лінія — ознака надзвичайної життєвої сили.

Лінії долоні:

Лінія Життя, Лінія Голови, Лінія Серця, Пояс Венери, Лінія Долі, Лінія Сонця, Лінія Здоров'я, Лінія Натхнення, Лінія Марса, Лінії Любові, Лінія Чуттєвості, Лінії Впливів, Браслети, Великий Квадрат, Великий Трикутник.

Дана інформація посилається на: www.chiromancy.orakul.com


Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- розробка сайтів, банерів;