Лінія любові. Лінія кохання. Ворожіння на любов по руці. Ворожіння на любов на долоні
взлом


ХАРАКТЕРИСТИКА

  Їх також ще називають лініями браку або лініями союзу.  Вважається, ніби вони передбачають, скільки разів чоловік одружуватиметься або скільки у нього буде захоплень. Але краще розглядати їх як знаки глибокої прихильності.

Період життя, в якому стануться ці захоплення, дуже приблизно вказує положення лінії в проміжку між верхнім кордоном горба і лінією серця. Розділивши його на три відрізання по двадцять п'ять років, можна визначити час, на який вказує кожна з ліній.

Дефекти на лінії означають або розлуку, або серйозну хворобу або смерть одного з партнерів. Зменшення лінії у напрямку до долоні говорить про слабшання відчуття і про розставання. Друга і слабкіша лінія, розташована дуже близько під цією, може означати перехід відчуття на іншу людину після періоду сумнівів. Область, в якій розташовуються лінії любові, досить мала, і тому вельми нелегко на їх основі зробити якісь точні виводи.

У деяких людей буває така велика кількість вертикальних ліній, що у такому разі довелося б передбачати їм незвичайно велике  потомство. Насправді брати до уваги, звичайно ж, варто лише найбільш чітко виражені лінії.

Лінії долоні:

Лінія Життя, Лінія Голови, Лінія Серця, Пояс Венери, Лінія Долі, Лінія Сонця, Лінія Здоров'я, Лінія Натхнення, Лінія Марса, Лінії Любові, Лінія Чуттєвості, Лінії Впливів, Браслети, Великий Квадрат, Великий Трикутник.

Дана інформація посилається на: www.chiromancy.orakul.com


Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- розробка сайтів, банерів;