Лінія впливу. Як ворожити на долоні. Серкти ворожінь на долоні. Про що розказує твоя рука
взлом


ХАРАКТЕРИСТИКА

  Ці лінії можуть розташовуватися на горбах або пересікати долоню у різних напрямах. Деякі зв'язують горби з лініями і лінії один з одним. На брак вказують лінії, які починаються на горбі Луни і тягнуться до лінії долі. У будь-якому випадку такі лінії говорять про вплив інших осіб на долю людини.  Якщо вони закінчуються на лінії долі, то це сприятливий знак.

Лінія, що доводиться на проміжок між двадцятьма і тридцятьма роками, найчастіше говорить про брак. Якщо лінія долі продовжується далі так само чітко і без якого-небудь дефекту, то можна говорити про постійний союз.

Якщо на лінії долі незабаром після її зближення або пересічення з лінією впливу зустрічається "перешкода", то передбачення протилежне. Щасливий подружжя  також залежить і від чіткості лінії впливу. Якщо вона пересікає лінію долі і зупиняється, не досягнувши лінії життя, то це вказівка на розлучення або розставання.

Лінії долоні:

Лінія Життя, Лінія Голови, Лінія Серця, Пояс Венери, Лінія Долі, Лінія Сонця, Лінія Здоров'я, Лінія Натхнення, Лінія Марса, Лінії Любові, Лінія Чуттєвості, Лінії Впливів, Браслети, Великий Квадрат, Великий Трикутник.

Дана інформація посилається на: www.chiromancy.orakul.com


Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- розробка сайтів, банерів;