Великий квадрат. Квадрат на руці. Характеристика квадрату на руці. Ознаки квадрату на руці
взлом


ХАРАКТЕРИСТИКА

      Великий Квадрат  Пересічення Ліній Голови і Серця Лініями Долі і Сонця утворюють більш менш правильний квадрат. Деякі під цим терміном розуміють ширшу область між лінією здоров'я, що пересікає лінії голови і серця, і горбом Марса над Венерою, обмежену лініями голови і серця. Чим більше ця область схожа на прямокутник, тим краще.

Нерівномірне звуження в середній частині свідчить про перевагу розуму над відчуттями, тобто про матеріалістичний склад розуму. Нормальна відстань між цими лініями і приблизно прямі кути Квадрата говорять про урівноважену натуру, в якій мирно є сусідами емоції і інтелект. Наявність безлічі маленьких і тонких ліній усередині Квадрата свідчить про нерішучість і про те, що на думку людини дуже легко роблять вплив інші люди.

Зірочкам і іншим знакам усередині квадрата приписують різні властивості, інколи сприятливі, а деколи і ні. Говорять, що хрест (Містичний хрест), утворений двома короткими лініями в центрі долоні, вказує на схильність до окультних наук

Лінії долоні:

Лінія Життя, Лінія Голови, Лінія Серця, Пояс Венери, Лінія Долі, Лінія Сонця, Лінія Здоров'я, Лінія Натхнення, Лінія Марса, Лінії Любові, Лінія Чуттєвості, Лінії Впливів, Браслети, Великий Квадрат, Великий Трикутник.

Дана інформація посилається на: www.chiromancy.orakul.com


Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- розробка сайтів, банерів;