Лінія голови. Характеристика лінії голови. Ворожіння по руці. Доля на руці
взлом


ХАРАКТЕРИСТИКА

Ця лінія починається приблизно там же, де і лінія життя, між великим і вказівним пальцями. Вона часто утворює зігнутий кут з лінією життя. Далі вона йде по рівнині Марса і закінчується між горбами Марса і Луни. Лінія голови має бути безперервною і чітко вираженою. В горба Марса вона повертає, згинаючись вниз, щоб досягти горба Марса або Луни (у верхній його частині).

Її протяжність може дати деяке уявлення про розумовий розвиток людини, про його мораль, волю і інтелектуальні здібності, уміння міркувати. Якщо обидві лінії — життя і голови — короткі, то це, швидше за все, означає, що людина житиме недовго. Проте тут слід звірятися і з іншими знаками.

Дефекти лінії голови мають приблизно те ж значення, що і дефекти лінії життя.  Так, «ланки ланцюга» говорять про слабке здоров'я, як і пересічення її короткими лініями. Розвилка отримує тлумачення залежно від напряму до конкретного горба. Гілки, що йдуть вгору, — сприятливіший знак, ніж ті, що йдуть вниз. Хрести, зірочки або острівці мають те ж значення, що і у випадку з лінією життя. Лінію голови також можна використовувати для визначення часу. Її початок вважають початком життя, а кінець — за 75 років і ділять на п'ятнадцять відрізань по п'ять років

Лінії долоні:

Лінія Життя, Лінія Голови, Лінія Серця, Пояс Венери, Лінія Долі, Лінія Сонця, Лінія Здоров'я, Лінія Натхнення, Лінія Марса, Лінії Любові, Лінія Чуттєвості, Лінії Впливів, Браслети, Великий Квадрат, Великий Трикутник.

Дана інформація посилається на: www.chiromancy.orakul.com


Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- розробка сайтів, банерів;