Лінія Венери. Ворожіння на руці. Характеристика лінії Венери. Ознаки лінії Венери
взлом


ХАРАКТЕРИСТИКА

 Ця лінія зігнута донизу (як можна відмітити на малюнку). Зазвичай вона починається між горбами Юпітера і Сатурну і закінчується між горбами Сонця і Меркурія. Тобто вона бере свій початок в підстави вказівного і середнього пальців, сходить вниз, наближаючись до лінії серця, і потім піднімається вгору, закінчуючись між безіменним пальцем і мізинцем.

Про цю лінію написано багато безглуздого і безглуздого. Говорили, що вона пов'язана з аморальністю, похіттю або, принаймні, з неприборканими пристрастями. Зокрема, жінкам радили уникати чоловіків, в яких є така лінія. Їй також приписували кримінальні схильності. Більшість цих забобонів заснована на тому, що раніше будь-який прояв фізичного потягу вважався за аморальне. Пояс Венери — не що інше, як просто вказівка на розвиток однієї з фізичних сторін людини.

Якщо про чуттєвість або порочність говорять інші знаки, то пояс або підсилює, або зменшує їх вплив, залежно від свого стану — чіткий він або слабо оформлений, безперервний або переривистий. Він також може вказувати на стан нервової системи. Дві його частини, що починаються в горбів, але що не з'єднуються в нижній крапці, можуть означати істеричний темперамент.

Лінії долоні:

Лінія Життя, Лінія Голови, Лінія Серця, Пояс Венери, Лінія Долі, Лінія Сонця, Лінія Здоров'я, Лінія Натхнення, Лінія Марса, Лінії Любові, Лінія Чуттєвості, Лінії Впливів, Браслети, Великий Квадрат, Великий Трикутник.

Дана інформація посилається на: www.chiromancy.orakul.com


Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- розробка сайтів, банерів;