Лінія сонця. Ворожіння на руці. Характеристика лінії сонця. Ознаки сонця. Ворожіння по руці
взлом


ХАРАКТЕРИСТИКА

Лінія Сонця також називається Лінією Успіху або Лінією Аполлона.   Вона починається в зап'ястя, ближче до горба Луни, або йде від однієї з ліній, що пересікають долоню упоперек. На деяких долонях її дуже важко визначити.

По цій лінії визначають періоди життя, починаючи із зап'ястя, приблизно з того рівня, де починається лінія долі. В даному випадку неважливо, де насправді починається лінія Сонця — там же, або вище по долоні. Відстань до горба Сонця розбивається на п'ятнадцять відрізань по п'ять років. Таким чином, числення закінчується на 75 роках.

Лінія Сонця асоціюється з успіхом або з тими прихованими впливами, які приводять до успіху.

Їй можна протиставити лінію, яка починається між лініями голови і серця і розщеплюється ближче до горба Сонця. Це вказівка на те, що в першій половині життя чоловік не доб'ється особливого успіху в кар'єрі, а другу половину проведе непродуктивно. Якщо лінія Сонця починається пізно, але далі чітко виражена, то це сприятливіший знак, оскільки він говорить про успіху.

Лінія, що починається на горбі Венери, говорить про жіночий вплив на успіх, звичайно, якщо її володар - чоловік.

Лінії долоні:

Лінія Життя, Лінія Голови, Лінія Серця, Пояс Венери, Лінія Долі, Лінія Сонця, Лінія Здоров'я, Лінія Натхнення, Лінія Марса, Лінії Любові, Лінія Чуттєвості, Лінії Впливів, Браслети, Великий Квадрат, Великий Трикутник.

Дана інформація посилається на: www.chiromancy.orakul.com


Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- розробка сайтів, банерів;