Лінія здоровя. Лінія Меркурія. Ворожіння на руках. о в тебе написано на руці. Твоя долоня
взлом


ХАРАКТЕРИСТИКА

  Ще називається Лінією Меркурія або Лінією Печінки.   Зазвичай вона починається на нижньому кінці лінії життя або біля неї і закінчується на протилежному краю долоні, в Меркурія, а також може зливатися з лінією голови. Вона вказує на здоров'ї людину. Проте якщо вона відсутня, то не слід турбуватися, оскільки це, швидше за все, говорить про те, що здоров'я хороше. Вік по цій лінії визначають, починаючи від уявної крапки, що знаходиться над центром зап'ястя, і розділяючи останню частину лінії на п'ятнадцять відрізань по п'ять років, як і у випадку з іншими лініями.

Якщо Лінія Здоров'я починається на Лінії Життя або стосується її, то передбачається, що людина хвора або слабка. Краще всього, щоб ця лінія слідувала абсолютно незалежно до горба Меркурія, зачіпаючи на своїй дорозі лише лінію голови. Лінія здоров'я, що складається з декількох відрізань, що нашаровуються один на одного, говорить про боротьбу з нападами хвороби.

При тлумаченні лінії здоров'я завжди слід звертати увагу на лінію життя — вона багато в чому коректує її знаки, тому, виходячи з однієї лише лінії здоров'я, не можна взнати конкретні подробиці

Лінії долоні:

Лінія Життя, Лінія Голови, Лінія Серця, Пояс Венери, Лінія Долі, Лінія Сонця, Лінія Здоров'я, Лінія Натхнення, Лінія Марса, Лінії Любові, Лінія Чуттєвості, Лінії Впливів, Браслети, Великий Квадрат, Великий Трикутник.

Дана інформація посилається на: www.chiromancy.orakul.com


Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- розробка сайтів, банерів;