Привороти. Як приворожити кохання. Як приворожити хлопця чи дівчину. Що таке привороти
взлом


Людей завжди привертало незвідане, покрите пеленою таємниці. Думки про світ чарівництва і магії, таємні знання і уміння завжди розбурхували уяву, давали багатий грунт для фантазій. Маги і чаклуни протягом багатьох сторіч обіцяли, що їх чудодійні засоби здатні ефективно вирішити будь-які життєві проблеми.

У останні десятиліття істотно виріс інтерес до окультизму, зокрема, до привороту. Цьому багато в чому сприяли мода і реклама. У магазинах з'явилися книги, переконливі читача, що мир магії доступний для кожного. Численні оголошення магів і чаклунів на сторінках газет і журналів, сайти в інтернеті обіцяли повернути чоловіка, що пішов, любов, втрачені гроші.

ПРИЗНАЧЕННЯ

Суть магічного привороту полягає в енергоінформаційній дії на людину з метою виникнення у нього емоційного і фізичного потягу до іншої людини. Вплив досягається за допомогою спеціальних магічних ритуалів. Дія йде безпосередньо на чакри об'єкту - енергетичні центри, які з погляду теорії енергетики людини перетворюють енергію низхідних потоків (з Космосу) і висхідних (із Землі). Здійснення привороту засноване на придушенні або стимуляції чакр, що кардинальним чином міняє і сам процес засвоєння і розподілу енергії в організмі, що може привести до проблем в абсолютно різних сферах життя людини (здоров'я, сім'я, робота, навчання, відносини з тими, що оточують - зміна певної сфери залежить від того, діяльність якої чакри торкнулася).

По суті, йде втручання на тонкому енергоінформаційному рівні, масштаб і дійсний характер якого передбачити точно досить складно. Енергоінформаційні механізми життєдіяльності людини для сучасної науки відносяться до розряду недостатньо що звідує, непізнаного. Чи можна вірити магам і чаклунам, які обіцяють, що при такій дії буде досягнута тільки заявлена мета, і це ніяким чином не відіб'ється негативно на інших сферах життя об'єкту вашого привороту? Ви готові ризикнути життям і здоров'ям іншої людини? 

Ті, хто удається до привороту, дуже рідко замислюються про те, що самі можуть постраждати як замовники.
Якщо подивитися на проблему з погляду Православної церкви, то приворот однозначно оцінюється як залучення темних сил, демонів для дії на іншу людину, це духовний, окультний вплив. Демон, що викликається, тільки вдає, що підкоряється чаклунові, насправді, він прагне погубити душі всіх учасників цього процесу (чаклуна, замовника, жертви).

Вважається, що ніж більш усвідомленим було звернення до темних сил, тим велику владу вони отримують над людиною, причому у величезній небезпеці знаходяться не тільки його життя, душа, але долі близьких людей. Звернення до привороту, який активізує темні сили, з погляду церкви - великий гріх.


Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- розробка сайтів, блогів, порталів;

- розкрутка та просування сайтів;

- реферати;

- статуси;

- анекдоти.