Магія. Історія магії. Стародавня магія. Фетишизм та шаманство
взлом


Змова - це заклинання, магічні слова, які мають, за повір'ям, чарівної чи цілющою силою.

Таке точне і просте визначення змови, як старовинного жанру народної магії, дано в тлумачному словнику російської мови Д. Н. Ушакова. Згодом змови стали своєрідною частиною культури нашого народу. Їх дослідженню присвятили свої праці відомі російські вчені та філологи: А. Н. Афанасьєв, Ф. І. Буслаєв, В. І. Даль, М. І. Забилін. 

Більшість російських змов з'явилося вязичницькі часи і розвинулося з ідолопоклонницьке уявлень слов'ян. Язичники часто користувалися замовляннями, щоб з їх допомогою взяти під контроль природні сили: зупинити бурю, вгамувати вітер, викликати дощ. 

ПРИЗНАЧЕННЯ

Призначення будь-якоЇ змови - надання швидкої допомоги людині за сприяння надприродних сил. Причому, це стосується не тільки зцілення від будь-якої хвороби, а й отримання чисто господарської користі. Наприклад, при знищенні клопів і черв'яків. 

Разом з тим, існують спеціальні змови, спрямовані на вдале вирішення «сердечних справ». Це всілякі присухи, що допомагають напустити на улюблену особу тугу, викликати відповідні почуття, або, навпаки, заклинання для позбавлення від нерозділеного кохання, страждань і небажаних шанувальників. І навіть змова на розлучення двох людей, будь то подружжя або просто закохані. 

Крім цього, великою популярністю користувалися заклинання, корисні в суспільному житті: змова йде на війну, змова перед судовим розглядом і т.п. 

В давнину застосування змов було справою дуже відповідальним і серйозним. Вважалося, що здатністю й умінням заговорювати володіє далеко не кожна людина.

Багато змови супроводжуються одночасним виконанням обрядів і ритуалів. Людей, які використовують змови, називали по-різному: знахарі, шептуни, відуни,чаклуни, Ворожки, маги, чарівники. 

 Істотна різниця між змовою і молитвою полягає в самих значеннях, укладених в текстах. У молитві ми звертаємося до Бога і смиренно просимо його про щось, що він може виконати або не виконати. А в змові вже заздалегідь укладена повна впевненість в позбавленні від хвороби, шкідників чи, що найстрашніше, від іншої людини. 

«Не так живи, як хочеться, а як Бог велить», - Радить нам народна мудрість!


Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- розробка сайтів, блогів, порталів;

- розкрутка та просування сайтів;

- реферати;

- статуси;

- анекдоти.