Нумерологія. Таємниця чисел. Історія нумерології. Магія чисел
взлом

І, дуже полюбивши мистецтво числове, я подумав, що без числа ніяке міркування філософське не можна вивести, і його слід вважати матір’ю всієї мудрості.

Ананія Ширакаці.

Наука про числа одна з найдавніших на землі. Вона існувала вже 11 тисяч років тому. Батьківщиною нумерології є стародавній Єгипет. Мойсей вчився її премудростям у єгипетських жерців і передав свої знання іудеям. Іудеї створили «Каббалу» - містичну інтерпретацію Старого Завіту, яка грунтується на символіці чисел.

Згодом наука про числа поширилася у вавілонян і фінікійців, а потім в Індії, Китаї і Японії. Згадки про цифри і числах зустрічаються у Ведах і Упанішадах.

Китайці вважали, що непарні числа зв'язані з білим кольором, днем, сонцем, теплом і вогнем, а ось парні числа вказують на темряву, ніч, місяць, холод, воду і землю. Вони ввели в свою культуру фінікійський алфавіт, його звуки і букви.


Числа нас оточують всюди, починаючи від дат народження, закінчуючи номерами машин і написами на футболці. Але не кожен замислюється про те, що числа можуть мати не просто кількісне значення, а нести в собі щось більше і важливіше. Цим особливим значенням займається наука, під назвою нумерологія, яка почала своє існування ще в Давньому Єгипті.


Магія чисел!

Одиниця – це число мети і лідерства. Вона підкреслює такі якості людини, як незалежність, лідерство, амбіційність. Для цього числа характерне прагнення йти до мети власним шляхом, не розраховуючи на чиюсь допомогу.

Двійка символізує контраст і протиставлення. Як число пари, двійка підтримує рівновагу між позитивними і негативними якостями і поняттями. Її стихія – антитези і крайнощі, поєднання несумісного.

Символом числа три є трикутник, який з’єднує сьогодення, минуле і майбутнє. Трійка вважається ознакою нестійкості, таланту, веселої вдачі і великого вміння пристосовуватися.

Четвірка стійка і міцна. Це число символізує квадрат. Чотири – це і пори року, і сторони світу, і основні стихії та елементи астрології. Четвірка, на перший погляд, здасться невдалим числом. Але тільки на перший і дуже поверхневий погляд! Це число пов'язане не з труднощами, як стверджують багато нумерологів, а із працьовитістю.

Стихія п’ятірки – досягнення бажаного результату дослідним шляхом, іноді за допомогою подорожі. Як число нестабільне, п’ятірка може означати і невпевненість, і передбачуваність, і навіть щастя. П'ятірка - це парад можливостей. Фестиваль здібностей і інтересів. Завжди сповнені ентузіазму, люди цього числа воліють перебувати у русі.

Шістка - це комбінація талантів Трійки та здібностей Двійки. Слабких місць практично немає. Число шість – це надійність. Воно гармонує з природою і вважається ідеальним.

Сім символізує таємницю і знання, які осягаються тернистим шляхом вивчення і дослідження. Це сакральне число позначає сім головних планет і музичних нот, кількість днів у тижні і квітів у спектрі. Сімка - це самотність, дослідження, прагнення досконалості. Дуже загадкове число. Люди цього числа обожнюють усе таємниче, прагнуть пізнати суть усіх явищ.

Число вісім в нумерології є символом успіху і багатства. Воно складається з рівних половин і четвертин, тому вважається подвійним квадратом, і означає надійність і рівновагу, що межують з досконалістю.

Число дев’ять, найбільше серед елементарних чисел, символізує загальний і найвищий успіх. Дуже вимогливе до людини число. З одного боку, Дев'ятка дає значно більше можливостей, ніж інші числа. З іншого боку, людина, в долі якої вона відіграє важливу роль, повинна далі пройти дорогою самовдосконалення. Визначальне завдання для Дев'ятки - служіння людям.


Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;