Пагорби долоні. Горби на долонях. Ворожіння на руці. Що означають пагорби на долонях
взлом

- Горб Венери;

- Горб Юпітера;

- Горб Сатурна;

- Горб Сонця;

- Горб Меркурія;

- Горб Марса Малий;

- Горб Місяця;

- Горб Аполлона;

- Горб Марса Великий.

Визначення пагорбів

Визначення горбів

Існують різні способи оцінки горбів на руці. Деякі з визначень не можуть бути розкриті з відбитку руки, а вимагають її детального огляду "живцем". Дуже поважно освоїтися з читання горбів, хоч це завдання не з легких.  Для того, щоб краще розглянути горби на руці,  легко  стискуйте долоню, надавши їй форму чашки, і тоді вони проступлять набагато ясніше.

При визначенні горбів важливо   також мати на увазі, що лінії руки починаються і закінчуються на кожному з них, як і будь-які особливі відмітки.

Розвиток горбів

Найбільш важливою стороною горбів є їх загальний розвиток. Поглянете на їх розмір і висоту, порівнюючи один з іншим. Пам'ятаєте про те, що худа   рука зазвичай має плоскіші, рівніші горби, але розвиток визначається швидше порівняно з іншими горбами на руці.

Розвиток горба показує, наскільки яскраво виражені якості, які він представляє в характері людини. Зазвичай домінантним є найбільший і розвинений серед інших горб. Вплив цього горба буде більший, ніж вплив останніх, і він визначить дорогу, по якій слід вести аналіз характеру. Деякі горби можуть бути маленькими, худими, або взагалі на їх місці буде западина. Ефект подібних горбів може вагатися залежно від випромінюваної ними енергії, як негативної, так і позитивної.

Щільність  горба

Твердий горб, який пружинить і еластичний при дотику і має досконалу щільність, показує, що його енергія прямує позитивно, але не дуже сильно. Горб, який при дотику млявий і не набуває швидко своєї форми, - слабкий. Тверді горби - це ознака догматизму і відсутності гнучкості.

Місце  розташування

По "при пальцевим" горбах можна з'ясувати, наскільки доступні їх якості. Використовуючи при необхідності лупу, знайдіть вершину горба. Якщо вершина знаходиться прямо під пальцем, то горб розташований правильно. Якщо вершина лежить між пальцями або з одного боку, значить, горб зрушений, що символізує пряму асоціацію рис вдачі людини з особливостями горба.

Посилання на: www.chiromancy.orakul.com


Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- розробка сайтів, блогів, порталів;

- розкрутка та просування сайтів;

- реферати;

- статуси;

- анекдоти.