Пальці рук. Характеристика пальців рук. Що являє собою твій палець. Ознаки пальців
взлом

- Великий;

- Вказівний;

- Середній;

- Безіменний;

- Мізинець;

- Фаланги;

- Форма;

- Основи.

Дана інформація посилається на: www.chiromancy.orakul.com


Характеристика пальців

Основних типів пальців два: гладкі і вузлуваті. Гладкі пальці характеризують людей, що легко сприймають зовнішні події, легко розуміють думки інших, але і з відносною легкістю все це  забувають. Вони мало вникають в глибину думки або справи, іншими словами, ці люди, поверхневі.

"Вузли" на руках, як би символізують ту скруту, яка повинна зазнати думка або зовнішня подія, щоб дійти до сприйняття власника руки.  

Але одного дня сприйняття  інформації, людина з вузлуватими пальцями не забуває її, а, навпаки, переробляє і піддає строгому аналізу або синтезу (при великих руках - аналіз, при малих - синтез). До старості у більшості людей пальці звичайно стають вузлуватими, що вказує на зміну їх сприйняття.

Але не можна говорити, що тип пальців залежить від віку, оскільки, як у молодих людей зустрічаються вузлуваті пальці, так і в старих - гладкі.

Слід звертати увагу на розвиток вузлів. Чим вони більші, тим різкіше виявляється всі описані вище риси вдачі. Практика показує, що у більшості розсудливих людей пальці мають вузли або хоч би натяк на них.

Характеризуючи форми пальців, можна виділити наступні:  

1. Лопатоподібні;
2. Незграбні або квадратні; 
3. Конічні; 
4. Гострі, коли не весь палець, а лише нігтьовий суглоб має форму конуса. 

Характеристика перших трьох форм пальців відповідає характеру однойменних типів руки.

Гострий тип пальців характерний для людей, в яких переважають "внутрішні" душевні цінності,    як релігія, ідеали і байдужість до матеріальних благ. Таке переважання при дуже гострих кінчиках пальців легко приводить до надзвичайно бурхливої жестикуляції, необережності, фанатизму або навіть брехні.  Чистий тип конічних і чистий тип незграбних пальців зустрічається дуже рідко, оскільки велика частина людей має пальці, що лише наближаються формою до одного з цих типів.

Тому доводиться визначати, до якого з двох типів даний палець личить більше, а потім вже давати характеристику.  Отже, існує два основні типи пальців  і чотири різні форми пальців. Розберемо характерні значення типів і форм стосовно кожного пальця окремо.


Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- розробка сайтів, блогів, порталів;

- розкрутка та просування сайтів;

- реферати;

- статуси;

- анекдоти.