Педомантія. Історія педомантії. Характеристика пальців ніг. Ворожіння на ногах. Про що розкажуть твої пальці ніг
взлом


Педомантія бере свій початок в Індії. Як відомо з літописів, батьки Гаутами Будди, одного з пророків буддизму, по лініях на стопі дізналися, що їх син стане великим пророком. Лінії перехрещувалися в зірку - знак вищої сили. Як розповідають літописи, Гаутама Будда ходив завжди босоніж, щоб його сліди завжди могли дізнатися учні.

Основним критерієм ворожіння по нозі, є округлості і довгастої форми пальців, які не міняється у міру дорослішання людини.

Сучасні педоманти черпають свої знання з спостережень Імер Суммоті, будучи індусом за національністю, проживши в Лондоні більше 19 років, він провів цілий ряд практичних досліджень, які вивчають психологію особистості на основі особливостей їх стоп.

Що можна сказати про людину, ледве поглянувши на її ноги?

Кожна частина тіла людини може багато що розповісти про його характер, життя, минуле і  майбутнє. Наші ноги не є виключенням. Існує ціла наука - педомантія - про передбачення по ступнях ніг.

Людина не любить демонструвати свої ступні. Це означає, що перед вами замкнута, закрита людина. Вона  любить тримати дистанцію і не терпить посягань на свій особистий простір.

Всі пальці ніг, окрім мізинця, майже однакової довжини - ознака людини, в якої все повинно бути по вищому класу. Такі люди надзвичайно педантичні і люблять порядок абсолютно у всьому. Володарі широкої стопи обачливі і кмітливі. Така стопа буває у працелюбних людей, які не можуть і хвилини висидіти без діла і вважають за краще завжди залишатися в русі. Вузька з тонкими пальцями стопа - показник натури творчої.

Ширина п'ятки вказує на життєву силу і упевненість в собі. Чим вище підйом стопи, тим більше незалежна натура перед вами, якій, проте, не нудно і наодинці.

Кожен палець окремо має своє певне "значення":

- великий палець - показник самооцінки. Якщо його підстава значно тонше закінчення, значить, людина дуже високої думки про себе. Палець, повернений до останніх чотирьом, належить людям, залежним від думки тих, що оточують. Якщо ж великий палець підведений над останніми - людина не любить, коли їм керують, мало прислухається до чужих рад.

- другий палець - емоції. Чим він довший за великий палець, тим людина  сентиментальна і чутливіша.

- третій палець - сила волі і характер. Чим більше подушечка цього пальця, тим сильніше характер і твердіше воля.

- четвертий палець - "домашній", відповідає за особисті і родинні стосунки. Чим він довший, тим більше його володар цінує родинні цінності. Фахівці з педомантії  вважають також, що подушечка четвертого пальця відповідає за матеріальний достаток.

-  мізинець - показник стосунків з суспільством. Якщо він викривлений, значно менше останніх, означає перед вами бунтар.


Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- розробка сайтів, блогів, порталів;

- розкрутка та просування сайтів;

- реферати;

- статуси;

- анекдоти.