Про руки. Характеристика руки. Ознаки рук. Види рук. Типи рук
взлом

- чоловічі та жіноча рука;
- шкіра рук;
- волосся на руках;
- м'якість рук;
- перетинки;
- розмір рук.

 


Короткий опис

Одна рука справляє на нас приємне враження, інша - навпаки, відштовхує.  Головний вивід, який напрошується після знайомства з хіромантією, полягає в наступному: все красиве, нормальне в руці - добре і позитивне, а все непривабливе або ненормальне не прикрашає  ні руки, ні характеру її власника.

Тут даються найбільш загальні представлення чітко змальованих ознак відповідності руки і характеру. Більш розмиті ознаки, звичайно, розшифровуються менш ясно, і тут вже багато що залежить від індивідуальності людини, що читає по руці. Це завжди необхідно враховувати при аналізі характеру, як по руці, так і за іншими даними.

Завжди слід розглядати і праву, і ліву руку. Лише якщо на обох руках видно одне і те ж, ми можемо бути впевнені, що всі свідчення повною мірою виявляються в характері і здібностях їх власника. Ліва рука вказує на закладених з народження або спадкові завдатки, характерні властивості і можливості, в той час, як права вказує на придбані межі. Цим і пояснюється часто спостережувана відмінність в лініях правої і лівої руки. Але це стосується не лише ліній. Пальці на одній руці бувають довшими, ніж на іншій, і навіть їх форма може відрізнятися.

Маленькі руки, як правило, вказують на схильність до великих планів і ідей, на здатність охопити або синтезувати всі явища.   Люди з великими руками схильні до аналізу, до дрібної і точної роботи. Всіх хороших ювелірів і вартових справ майстра мають саме такий руки. Жінки з великими руками стають тонкими умільцями

Володарі широких рук - працездатні і спритні, як у фізичному, так і розумовому плані.   Вузькі руки говорять про схильність до всього відвернутого. Дуже вузькі руки натякають на недолік уяви, фантазії у власника. Дуже вузька, довга рука може позначати схильність людини до егоїзму.

Дана інформація посилається на: www.chiromancy.orakul.com


Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- розробка сайтів, блогів, порталів;

- розкрутка та просування сайтів;