Риби. Характеристика знаку Риби. Любовний, кар'єрний, сімейний гороскоп для Риб. Гороскоп на кожен день
взлом

Характеристика знаку

 

Риби

( 20.02-20.03)

 

Народжені під цим сузір'ям вельми чуттєві, сентиментальні, романтичні, мрійливі й релігійні. Вони добродушні, не зовсім упевнені в собі, дещо боязкі, доволі забобонні і дуже потайливі. Їм подобається музика, їх захоплюють далекі місця й країни, вони вірять у загадки природи. Комунікабельні, мають ввічливу й тиху вдачу, майстерні в таємних справах. Вони кохають глибоко й щиро, схильні до любовних переживань.

Риби звичайно розуміють всіх і кожного, крім себе. Все життя можуть шукати власне "я", рухаючись на дотик й оступаючись, не знаючи, як сприйняти це "я".


Рибами керує й управляє схована сторона життя. Їх важко чим-небудь зв'язати, у кожному моменті для них своя істина, вони як газ, що витікає. Риби народжуються втомленими, у них немає енергії для усунення перешкод, для щоденних зусиль по подоланню дріб'язкових турбот. Їхнє життя подібне будинку без шибок, крізь цей будинок дують будь-які вітри.

Риби цікавляться всім і всіма, але дуже специфічно, для них немає нічого по-справжньому вартого, але немає потенційно більш внутрішньо-багатої людини, чим розвинені Риби. Але такі трапляються рідко, тому що для роботи над собою потрібні концентрація, зусилля, сила волі.

Риби десь на пів-шляху між нулем і нескінченністю. Вони коливаються між поганим і величним, між монастирем і в'язницею, від безневинного угодовства до мазохистского знищення, від співчуття людському нещастю до борсання в жалості до себе.

Сумісність Риб з іншими знаками:

Рибам найбільше підходять: Овнами, Тельцями, Раками, Дівавми.

Не сумісні з: Водоліями, Левами, Скорпіонами.

Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- Міфічний гороскоп;

- Весільний гороскоп;