Скорпіон. Характеристика знаку Скорпіон. Любовний, кар'єрний, сімейний гороскоп для Скорпіонів. Гороскоп на кожен день
взлом

Характеристика знаку

 

Скорпіон

( 24.10-22.11)

 

Скорпіон - знак любові й смерті, що сильно впливає на інші. У Скорпіона сильний характер - неабияка воля, велика впевненість у собі, рішучість, схильність до боротьби за місце під сонцем, мстивість, нещадність до ворогів. Скорпіон вельми дратівливий, не любить комусь підкорятися і наділений духом суперництва.

Скорпіон - натура почуттєва, схильна до надмірностей, у тому числі й у любові. Скорпіон немов створений для неї. Він прагне до неї всією своєю істотою. Скорпіон - це подвійність любові й смерті, енергія, драма, пристрасть, таємниця, індивідуалізм, бунт.

Скорпіон несе в собі сильні страсті, що дрімають, але не вмирають. Цей характер не змінюється. Задоволений сам собою, незважаючи на зовнішні зміни. Він знає, чого хоче. Суть його натури - рішучість. Смак до життя невтомний. Бунтує при будь-якому примусі, непокірливий до анархізму, якщо йому суперечать. Індивідуаліст, що нехтує суспільну думку й звичаї. Народився під негармонійним небом. Його рішення безповоротні. Озброєний для життя, вміє захищатися, не боїться атакувати, завдяки твердій волі й наполегливості.

Скорпіони цікавляться усіма видами духовного і психічного знання. Чуттєві й досить непостійні, але переважно знають чого хочуть.

Скорпіон не допускає поразок. Знає ціну своїй чарівності. Скорпіон, якщо обставини складаються так, що шлюб укласти неможливо, буде любити свого обранця міцніше й ніжніше, ніж законна дружина або чоловік. Він прислухається тільки до того, що говорить його серце.

Сумісність Скорпіонів з іншими знаками:

Скорпіонам найбільше підходять: Раки, Риби, Терези, Діви.

Не сумісні з: Левами, Водоліями.

Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- Міфічний гороскоп;

- Весільний гороскоп;