Сонники. Тлумачення снів. Сонник Міллера. Сонник Фрейда. Сонник Ванги. Магія чисел
взлом

Сновидіння завжди були для людини загадкою. Щодня нам сняться сни. Кожний сон має своє значення. Деякі люди вивчають свої сни, - і це правильно. Сни - це наша підсвідомість, це відображення нашої реальності. У кожному сні приховані вирішення наших проблем, ідеї, натяки на те, як ми можемо щось покращити. Сни нам говорять куди йти, що робити, що думати. Але не кожен намагається їх зрозуміти й застосувати у своєму житті.

У сновидіннях немає нічого надприродного (іноді винятком є віщі сни). Просто перша сигнальна система (образи) виходить з-під контролю другої сигнальної системи (мовлення) і, таким чином, образи активізуються, що й виявляється в снах.

Під час сну ми створюємо в своїй уяві образи й цілі явища (сцени), які ніколи не спостерігали в реальному житті. Іноді вони фантастичні, дивовижні. Сон стирає межі простору й часу.

Третину нашого життя займає сон. Тривалість його у кожного з нас різна: хтось спить на добу 10-12 годин (серед відомих людей це Мірей Матьє, Софі Лорен та інші), комусь (наприклад, Бехтереву, Вавілову, Гумбольдту, Кюв'є, Едісону, Келеру, Наполеону, Петру І, Фарадею) потрібно 4-5 годин для відновлення сил. Як свідчать дослідження, люди з сильною нервовою системою сплять менше, оскільки доволі швидко відновлюють витрачену енергію. Люди зі слабшою нервовою системою та невеликим запасом енергії потребують більше часу для сну, щоб відновити життєві сили. Експериментальне доведено, що рухливі люди сплять менше, ніж малорухливі. Не є відкриттям і те, що діти сплять довше, ніж дорослі, це пояснюється ростом організму.


Сонники

Сонник Міллера

Густав Міллер - американський психолог, що склав в дев'ятнадцятому столітті сонник з геніально точними і проникливими тлумаченнями образів. З причини того, що пройшло вже багато років з його появи, не всі образи залишилися актуальними і пользуемие, але деякі не застаріли і продовжують використовуватися в наш час.

Сонник Фрейда


«Тлумачення снів» вважається одним з основних праць психоаналітика Фрейда, на підставі якого пізніше (і вже не самим ученим) був написаний сонник. Як в XIX в. сонник Міллера придбав надзвичайну популярність, так і збірник тлумачень Фрейда, що витримав чимало перевидань, став бестселером століття XX.

Головна теоретична база тлумачень сновидінь за Фрейдом - це концепція неусвідомлених сексуальних бажань, які «живуть» в підсвідомості кожної людини.

Сонник Ванги

Знаменита болгарська віщунка за своє життя залишила людству не тільки пророкування долі всього світу, але і сонник Ванги. Сонник Ванги - тлумачення снів, в основу якого покладені всі одкровення ясновидющої. Представлені в соннику тлумачення описують хід нинішніх подій або передбачають майбутні зміни в долі людини, народу і цілої планети.

Коли збудеться?

Магія чисел!


Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- розробка сайтів, блогів, порталів;

- ціна розробки сайту;

- розкрутка та просування сайтів;

- реклама на сайті;

Серед таємниць особливе місце займають таємниці чисел, їх виникнення та вплив на людей. Ми стикаємося з числами на кожному кроці, вони супроводжують нас від народження і до останніх днів. Без них ми не мислимо свого життя. Яку роль вони відіграють в нашій долі?

Нумерологія - стародавня езотерична наука про числа. Еe нерідко називають магією чисел, насправді ж, ця наука набагато ближче до астрології, ніж до магії. В основі нумерології лежить наступний принцип: все багаторозрядні числа можуть бути зведені до одиничних розрядів (простим числам від 1 до 9), які відповідають певним окультним характеристикам, що впливає на життя людини.