Талісмани. Призначення талісманів. Який талісман вибрати для мене. Історія талісманів
взлом

Талісман (від позднегреч. Telesma – посвята, чари), амулет, оберіг – магічний предмет, призначенням якого є захист його володаря або збільшення ефективності його магічних впливів.

Вважається, що амулети можуть приносити успіх, попереджати про небезпеку, поліпшувати самопочуття. Також вважають, що чужі амулети можуть представляти серйозну загрозу.

Талісманом може бути будь-який предмет, від ювелірної прикраси до шматка каменю або обрізка кори дерева. Часто в якості талісманів виступають дорогоцінні й напівкоштовні камені.


Талісмани і гороскопи!

Древні астрологи стверджували, що кожен дорогоцінний камінь належить до певного знаку зодіаку. Тому-то люди, що народилися в даному місяці, повинні носити кільця з відповідним каменем. Носіння каменю не відповідного знаку зодіаку, під яким народився його власник, повинно було надати поганий вплив на його долю.

Деякі камені особливо рекомендувалися людям певних професій: моряків від небезпек морських плавань охороняв смарагд, турмалін був каменем художників, аметист - духовних осіб. Також в різних життєвих ситуаціях добре було мати підходящим каменем-талісманом.

Носіння коштовностей, крім того, підпорядковувалося правилами хорошого тону. Гранати, перли, бірюзу вважали придатними для молодих дівчат. Незаміжньою жінці, незалежно від віку, неналежне носити діаманти. Непрозорі камені - агат, онікс або хризоберил - були єдиним допустимим прикрасою траурній одягу.

Амулети це пасивний захист від зовнішніх негативних енергетичних впливів.

Часто амулети це шматочки шкіри або різних спеціальних матеріалів, що обшиті червоними або іншими нитками із пришитим талісманом.

Амулети освячені або заговорені таким чином, щоб відбивати все, що нападе на людину або всі що може ушкодити його астральному тілу.

Амулети допоможуть уникнути пристріту, змови на любов, привороту, змови на смерть.

Однак амулети не так сильні, щоб позбавити людини від родового прокльону, яких або важких видів псування, або цілеспрямованого впливу досвідченого чаклуна на астральні тіла людини. Амулети можуть бути використані для захисту від пристріту, крім цього, вони приносять удачу.Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- розробка сайтів, блогів, порталів;

- ціна розробки сайту;

- розкрутка та просування сайтів;

- реклама на сайті;

Амулет заспокоює людину, і крім цього, додає їй того незвичайного відчуття успіху, що переслідує її коли вона одержує нагороди.