Телець. Характеристика знаку Телець. Любовний, кар'єрний, сімейний гороскоп для Тельців. Гороскоп на кожен день
взлом

Характеристика знаку

 

Телець

( 21.04-21.05)

 

Англійська назва "Тельця" - Бик! Основні характеристики знаку - честолюбний і наполегливий. Будучи знаком Землі, він призначений займатися матеріальними справами. Старається оволодіти практичними сторонами життя, прагне заволодіти матеріальними цінностями. Дуже цінить задоволення свої потреб тому наполегливий у своїх справах. Може працювати до втрати свідомості, але свого досягне! Тельцям дуже потрібні гроші, тому роблять все аби їх мати найбільше! Тельці люблять красиво одягатися, мати красивий вид.

Тельцям притаманна така риса як почуття. Цей знак дуже чуттєвий до змін в навколишнього середовища. Тому його поведінка буде значною мірою залежати від оточуючого середовища!

Тельці - люди плану! Своє життя стараються запланувати на перед, плани які завжди виконуються. Тельці дуже не люблять хто "суне свого носа не в свої справи". Таких людей вони дуже не люблять і стараються з ними не мати нічого спільного.

Тельцю подобається, коли його ніхто не чіпає. У звичайному стані він м'який, терплячий і надійний. Тельці виділяються з натовпу своєю мовчазністю, але, якщо познайомитися з ними ближче, вони не такі тихі, а навіть дуже шумні, в деяких ситуаціях можуть виступати "душею компанії".

Тельці люблять незалежність, стараються нікого не слухати порад і нерідко йде напролом. Він не любить, коли ним намагаються керувати. Символ - бик характеризує його силу і наполегливість, а також витривалість у будь-якій справі. Із Тельців виходять прекрасні керівники, адміністратори.

Сумісність Тельців з іншими знаками:

Тельцям найбільше підходять: Козероги, Діви.

Не сумісні з: Раками, Рибами, Левами.

Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- Міфічний гороскоп;

- Весільний гороскоп;