Терези. Характеристика знаку Терези. Любовний, кар'єрний, сімейний гороскоп для Терезів. Гороскоп на кожен день
взлом

Характеристика знаку

 

Терези

( 24.09-23.10)

 

Ваги розвинені інтелектуально, люблять читати, пізнавати щось нове, трохи наївні, вміють не тільки говорити годинами, але і вислуховувати співрозмовника.

Вони ведуть активний спосіб життя, але не роблять нічого поспіхом, довго зважують усі «за» і «проти», перш ніж поставити крапку над «і».

У народжених під сузір'ям Терезів добре серце, розвинене почуття справедливості і філософський розум, вони відчувають гармонію.

Терези - темпераментні, коливаються в пошуках балансу, вірного моменту, потрібного слова в шляху. Жоден знак не має більше маніакально-депресивних і не героїчних людей, ні в якого знака немає кращого почуття часу.

Представники цього знаку Зодіаку можуть багато наполегливо працювати, але можуть і несподівано прив'язати себе до дивана і довго нічого не робити, відновлюючи таким чином свої сили.

Люди цього знаку добре почуваються в соціумі, можуть похвалитися корисними зв'язками, хорошими друзями. Вони завжди залишаються в курсі останніх подій, нерідко порівнюють себе з іншими. Терези легко завойовують прихильність оточуючих, легко почувають себе на корпоративних вечірках, невеликих заходах.

Терезам подобається чітко розподіляти обов'язки, тому нерідко стають ініціаторами укладання шлюбних контрактів, в яких прописуються всі обов'язки і права сторін. У виборі партнера по шлюбу швидше проігнорують інтуїцію, а прорахують можливі перспективи союзу.

Сумісність Терезів з іншими знаками:

Терезам найбільше підходять: Овни, Леви, Водолії, Близнюки.

Не сумісні з: Козерогами, Раками.

Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- Міфічний гороскоп;

- Весільний гороскоп;