Водолій. Характеристика знаку Водолій. Любовний, кар'єрний, сімейний гороскоп для Водоліїв. Гороскоп на кожен день
взлом

Характеристика знаку

 

Водолій

( 21.01-19.02)

 

Чоловічий знак, стихія - повітря. Символ - людина, що тримає два жбани з живою і мертвою водою.

Дружелюбність, сумирність, співчутливість, здатність піти на жертву заради товариша - якості, теж пов'язані з Водолієм. Вони виявляють нерішучість, якщо стають лідерами в якійсь справі. Люблять спорт і розваги, бути на природі й подорожувати. Проте вони, як правило, потребують поліпшення психологічної стійкості і можуть мати таємні гріховні пристрасті. Також Водолії люблять дивувати оточуючих своєю незвичайною поведінкою, ексцентричними вчинками.

Водолії досить стабільні у дружніх відносинах. Вони встановлюють міцний зв'язок тільки з деякими людьми, переводячи їх у розряд друзів, а всі інші так і залишаються просто хорошими знайомими, з якими іноді можна повеселитися і поспілкуватися.

Водолії можуть проявити себе найкращим чином в області мистецтва, у всьому, що пов'язано з кіно, телебаченням, радіо, викладанням.

В емоційному плані Водолій розкривається складно, чутливість у нього зливається із власною уявою. Люблять мріяти про незвичайне особливо замолоду, оточують об'єкт любові містичним ореолом, що рідко відповідає дійсності, інакше кажучи, вони часто ідеалізують обранця, потім розчаровуються й відмовляються від любові в ім'я дружби.

У Водоліїв друзів зазвичай мало, більше просто знайомих людей, але якщо вже Водолій вибирає собі друга, то вже раз і назавжди. Взагалі люди цього знаку Зодіаку дуже дружелюбні і приємні у спілкуванні, однак, часто їх вважають нав'язливими.

Сумісність Водоліїв з іншими знаками:

Водоліям найбільше підходять: Овнами, Дівами, Стрільцями, Козерогами.

Не сумісні з: Терезами, Левами.

Гороскопи:

- Зодіакальний гороскоп;

- Китайський гороскоп;

- Гороскоп Друїдів;

- Зороастрийський гороскоп;

- Тибетський гороскоп;

- Грецький гороскоп;

- Язичницький гороскоп;

- Єврейський гороскоп;

- Єгипетський гороскоп;

- Слов'янський гороскоп;

- Міфічний гороскоп;

- Весільний гороскоп;