взлом

Розкрутка сайту!

Що таке розкрутка сайту. Іншими словами це просування сайту у світову мережу. Розкрутку сайту можна порівнювати як продукт, який недавно що вийшов на ринок, але про нього ще ніхто не знає. Тому компанії, які його виробляють - рекламують його через мережу засобів масової інформації, що включає в себе телебачення, інтернет, радіо, газети та інші. Так само із сайтами. Навіть якщо Ви створили ідеальний сайт - це ще не означає, що він буде популярний серед користувачів інтернет. Тому тут важливо зробити все можливе, щоб про ваший сайт дізналося чим більше людей. Як це зробити?

Як розкрутити сайт?

Існує велика кількість способів розкрутки сайту. Найголовнішою умовою розкрутки сайту є зареєструвати сайт в пошукових системах, адже саме від них Ви отримуватимете 45-60% всіх відвідувачів. Також важливо зареєструвати свій сайт у каталогах - це також сайт, де накопичені всі сайти інтернету. Від каталогів Ви отримуватимете від 15-20% відвідувачів. Це подано способи безкоштовного просування сайту. Але також є і платні. Це рекламування сайту у вигляді створеного банеру, по якому клікають користувачі, контекстної реклами, платних переходів, платних переглядів. Даний спосіб просування використовують власники сайтів, які переважно займаються продажем продукції та товарів,інформаційні сайти, та інші.

Важливо памятати при розкрутці сайту, що чим сайт менший ( має невелику кількість сторінок) тим важче його розкрутити. На його розкрутку потрібно приділяти і більше часу і витрачати більше коштів. Тому власники даних сайтів повинні постійно підтримувати їх відвідуваність.

Якщо Ви власник сайту і не спроможні з будь-яких причин розкрутити свій сайт, компанія Megasite потурбується про це! Наша компанія за допомогою власної мережі сайтів та інших способів розкрутки допоможе Вам отримати відповіднку кількість відвідувачів, а основне - тих, які Вам справді потрібно. Деальніше про умови розкрутки сайту Ви можете нас запитати написавши листа на email: megasite-one@ukr.net. Завджи раді будемо Вам допомогти!

Як заробити на власному сайті?

Сьогодні інтернет бізнес в Україні швидко розвивається. За 2011 рік в інтернеті "кружляло" понад 450 млн. доларів США! Чому частину цих грошей не заробити і вам? Що для цього потрібно. По-перше - вам потрібна ідея, який Вам потрібен сайт. По-друге - створюєте сайт, розкручуєте його і ставити на ньому свою рекламу. Реклама може бути різною - це банери, контекстна реклама, платні переходи, покази. Ну і отримуєте дохід. Дохід звичайно залежатиме від того, наскільки Ваша ідея добра, і скільки часу Ви приділяєте розробці сайту.

Якщо у Вас є запитання щодо розробки та просуванні сайту Ви завжди може звернутися до нас! Компанія Megasite завжди рада Вам допомогти. Всі запитання та пропозиції надсилайте нам на електронну почту: megasite-one@ukr.net.

Замовивши у нас сайт, Ви будете впевнені в тому, що він знайде свого користувача, а також матимети можливість в цілодобовому його обслуговуванні!


Компанія Megasite пропонує:

Дешевий хостинг в Україні та в Європі, реєстрацію доменів та ряд додаткових послуг. Недорогий хостинг з php від UAhosting - кращий вибір платного хостингу, зі всіма перевагами над послугою безкоштовний хостинг. Детальніше нижче по посиланню!

Акція від компанії "Megasite"

Тільки цієї осені! Замовляй у нас розробку сайту будь-якого типу, та отримуй знижку -15%. А ще "1" - рік безкоштовного обслуговування!

Акція діє з 1.11.2012 до 31.11.2012.