Чим відрізняється жінка від чоловіка?

1. Жінка майже ніколи не знімає футболку, схопивши на спині.
2. Позіхаючи, жінка прикриває рот долонею, а не кулаком.
3. Жінку практично не дратує, коли білизна застряє між сідницями. Прекрасна стать із задоволенням носить всі ці тортурні пристосування під назвою «бікіні». Крім того, зазвичай жінка не намагається непомітно поправити білизну ззаду, вставши зі стільця.
4. Замахуючись, щоб щось кинути, жінка відводить руку не вбік, а назад. Саме тому дам ніколи не посилають підривати танки.
5. Обертаючись на поклик, жінка зазвичай повертає тільки голову. Чоловік розвертає і корпус, оскільки у нього набагато менш гнучка шия.
6. Переважна більшість жінок вважають, що вмиватися водою з милом шкідливо (Чим саме вони умиваються - подивися у ванній кімнаті).
7. Займаючись сексом, жінка думає про те, чи красиво вона виглядає.
8. На пропозицію показати руки чоловіки чесно протягують відкриті долоні. Жінки протягують руки долонями вниз, мабуть, для того, щоб продемонструвати бездоганний манікюр і розмір діамантів.
9. У жінок переважає грудний тип дихання. У чоловіків в процесі дихання активно задіяні м'язи черевного преса.
10. Жінки не люблять, коли у них вільні руки. Тому вони завжди носять із собою сумочку - щоб теребити її за ремінець, притримувати за край і нескінченно в ній копатися. За відсутності сумочки підійде все, що завгодно - віяло, рукавички, книжка, квітка.
11. Підніматися або спускатися з гори жінки стараються боком. Чоловіки просто ширше розставляють ноги.
12. Розглядати свої п'яти жінки вважають за краще, обертаючись за спину. Чоловіки ж просто повертають підняту стопу.
13. До своїх статевих органів у жінок достатньо байдуже, відсторонене ставлення, вони майже незнайомі один з одним. Жінки не розмовляють з ними, не дають їм жартівливих прізвиськ, не ображаються на них.
14. По розпеченій гальці або піску жінка йде навшпиньки. Чоловік наступає тільки на п'яти.
15. Сідаючи, жінки стискають коліна або просто тримають їх паралельно. Тому в громадському транспорті мати сусіда даму прийнятніше.
16. Якщо у жінки на вулиці розстебнулася ширінка, вона досить байдуже поставиться до цієї обставини і спокійно застібне штани.
17. Вуха жінки затикають пальцями, а чоловіки - долонями.
18. Коли ти просиш жінку передати тобі запальничку, вона передає тобі запальничку, а не перевіряє твою стрибучість і реакцію.
19. Одягаючись, жінка спершу надягне сорочку, потім - штани. Чоловіки зазвичай надходять навпаки.
20. Рукавички жінка одягає до виходу на вулицю.

Поради щодо стимулювання роботи мозку!

1. Нове оточення
Сходіть туди, де ви ще ніколи не були або куди заходите дуже рідко. Це може бути новий великий парк або ювелірний магазин у сусідньому районі.


2. Нові запахи
Купіть флакончики з ефірними маслами або будь-які ароматизовані предмети. Щоранку, як тільки прокинулися, вдихайте новий запах - це дозволить «розбудити» мозок.

3. Закриті очі
Увечері не вмикайте світло в квартирі - ходіть по кімнатах по пам'яті. Ця вправа підвищить увагу і концентрацію. Також можна приймати душ із закритими очима. Так як ви нічого не бачите, різко активізуються інші органи чуття.

4. Зміна робочої руки
Чистьте зуби не робочою рукою, а тією, яка менш активна: якщо ви правша, чистите зуби лівою рукою, якщо шульга - правою.

5. Новий гардероб
Носіть різні речі. Вчені довели, що в залежності від одягу людини змінюється не тільки його відчуття, але і образ думок.

6. Шрифт Брайля (система читання і письма для сліпих) і мова жестів
Освоїти шрифт Брайля та мову жестів важко, але здатність читати і розмовляти пальцями надзвичайно розвине ваші почуття. У мові жестів досить вивчити стандартні фрази спілкування: вітання, прості запитання, відповіді.

7. Нова дорога
Ходіть на роботу (в магазин) новою, незнайомою дорогою. Навіть якщо новий шлях буде довшим, нічого страшного. Це не тільки позитивно позначиться на роботі мозку, але і допоможе підтримати стрункість.


8. Впевненість у собі
Будьте впевненіше в собі. Навіть якщо вам пропонують роботу, в якій ви не дуже розбираєтеся, погоджуйтеся. Мозок швидко активізується, коли ви не зовсім точно знаєте, що робити.

9. Нестандартні відповіді
Відповідайте на стандартні запитання нестандартно. Навіть на запитання «як справи?» Можна відповісти десятками різних фраз - відмовтеся від стереотипів.

10. Монети
Навчіться розрізняти монети різного достоїнства тільки пальцями. Вправу корисно робити, коли ви кого-небудь або чого-небудь чекаєте. Час йде швидше, і чекання стає не таким тяжким.

11. Нові журнали


Вибирайте ті журнали і газети, на які ви зазвичай не звертаєте уваги. Наприклад, якщо ви захоплюєтеся модою, купіть журнал, присвяченій економіці. Любите читати про подорожі та інші країни? Віддайте перевагу журналові про тварин. Необов'язково захопитися чимось новим, досить час від часу міняти тему читаного.

12. Телевізор без звуку


Відключіть звук телевізора і, дивлячись на зображення, намагайтеся відтворити діалог чи монолог. Якщо виконувати цю вправу разом з друзями, вийде дуже комічно й цікаво.

13. Різноманітний відпочинок


Якщо вихідні ви зазвичай проводите в місті, то наступного разу вирушайте на природу. Не любите слухати музику? Сходіть на музичний концерт - ви отримаєте масу нових відчуттів. Якщо навіть вам зовсім не сподобається, зможете піти.

14. Новий темп


Цю вправу можна зробити у вихідний день. Якщо ви зазвичай все робите повільно, намагайтеся прискорити темп в 2 рази. Якщо ж ви і хвилини не можете всидіти на місці, змусьте себе все робити неспішно. Це вимагає великої концентрації.

15. Жарти


Придумувати нові жарти та анекдоти - дуже цікаво і корисно для мозку. Це не тільки стимулює розумову активність, але і розвиває здатність мислити креативно.

Чи корисно спати голяка?

Багато людей не визнають піжам і нічних сорочок, воліючи спати голяка. І, як виявляється, неспроста - наука стверджує, що сон без одягу корисний у багатьох (та іноді зовсім несподіваних) відносинах:

Знімає біль


Одяг перешкоджає вільній циркуляції крові, так що непогано хоч на час сну позбавлятися від «штучної шкіри». Це дозволить зняти напругу і дискомфорт, що утворюється в нервових сплетеннях черевної порожнини і навіть усунуть біль в області живота. Крім того, медики рекомендують спробувати спати без одягу тим, хто страждає безсонням.

Нормалізує роботу сальних залоз


Сон не означає повну відсутність активності. Наші органи працюють і, щоб поліпшити продуктивність цієї роботи, важливо позбавити їх від зайвого тиску.

Коли ви спите голяка, то спрощуєте доступ повітря до вашої шкіри і прискорюєте процеси її регенерації. Ваші сальні залози працюють краще за все, виділяючи шкірне сало і оновлюючи шкіру.

А це, в свою чергу, впливає на інтенсивність, з якою відбувається загальний обмін речовин.

Сторінки ( 1 2 3 4 5 6 7 8 )